Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom kiverni egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kiverni egy lány fejéből az ex pasiját?

Figyelt kérdés
Állandóan felhozza a beszélgetés közben a volt barátját.Mit csináljak???
2012. febr. 1. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kalapáccsal üssed.
2012. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te nem tudod kiverni a fejéből, neki kell túllépnie azon a kapcsolaton. És ha emlegeti, akkor valószínűleg még kötődik hozzá. A türelem és a szeretet segíthet, ha nem, akkor nem te vagy a nyertes befutó!
2012. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak szívlapátom van,nem tudom,hogy ez alkalmas-e a feladatra.A kalapácsnak lejött a feje az előző lánynál.... xD
2012. febr. 1. 22:24
 4/17 anonim ***** válasza:

Valószínű fiatal lehet, mert ez elég nagy bunkóság... legalábbis egy kezdődő / pár hónapos kapcsolat számára nem a legoptimálisabb téma az ex...


Megemlíthetnéd neki akár így is, hogy "bocsi, de igazából nem az exedről szeretnék veled beszélgetni... vagy ennyire kötődsz még hozzá érzelmileg? :)" - valami ilyesmit. Talán venni fogja a lapot.


23/F

2012. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Várj vele... Míg kiheveri. Amíg a másikba szerelmes te csak egy pótlék leszel. Nekem nem az exemről volt szó csak egy szimpla srácról akibe már egy éve bele vagyok zúgva, egyelőre elég plátói és tönkre is tette a legutóbbi kapcsolatom mert nem tudtam a barátomra koncentrálni miatta...
2012. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondta is,hogy kötődik még hozzá,én nem sürgetem,egyébként sincs még semmi köztünk csak beszélgetünk,de várok azért türelmesen,azt mondta ,hogy jól halad az ex pasija elfelejtésében...
2012. febr. 1. 22:26
 7/17 anonim ***** válasza:

egy jó kemény f@sz tuti kiűzi a fejéből.

egyébként meg ritka paraszt lehet a csaj,én az ilyesmit egy percig sem tűrném.

ha nagyon jó csaj,akkor esetleg,de akkor is szóvá tenném,hogy ketten egy pár vagyunk,de hárman már tömeg.

2012. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kerüld el mint egy leprást mert lelki szemetesnél több nem leszel!
2012. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha úgy megb@szod, hogy csak a Te neved emlegesse ezután. Ez az egyetlen normális módszer.
2012. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha már járnánk nyugi, szóvá tenném :) nem vagyok olyan nyúl szívű hülye gyerek,hogy tűrjem az ilyet,de még nem járunk csak ismerkedünk.
2012. febr. 1. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!