Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha valakinek 18 évesen még nem volt barátja? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 17:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nekem meg csak 1 b.nőm volt az is kb 1 hétig :D sztem nemgáz h nemvolt még faszid.. :) üdv: 17/f
2012. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én 18 évessen vesztettem el a szüzességemet. Akkor volt az első párom, és nem bántam meg hogy nem lettem 14 évesen kiégett r.banc.


Nem attól leszel boldog ha fiatalon szerzel egy rossz szexuális tapasztalatot, csak azért mert ez ciki... majd jön az aki neked kell. Hová sietsz? Ha meg cikiznek miatta akkor arra sz.rjál nagy ívben. Van már anyád, ne más mondja meg mit tegyél, nem? :D



23/l

2012. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, én tudnék örülni egy ilyen lánynak :) Elárulod merre laksz? ;)
2012. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok :), szintén 18 és nem volt még barátom. Bár mostanaság nem is érzem szükségét, ráérek akkor ha szembe jön az igazi :D ... amúgy ez a netes ismizés olyan értelmes o.O, bár lehet csak nekem, szubjektív vélemény de akkor is :D.
2012. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!