Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz behelyezni a péniszt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz behelyezni a péniszt a női hüvelybe?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor először bedugod, akkor könnyen becsusszan a gyík, vagy tágítgatni kell a lyukat?
2012. jan. 27. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ha rendesen áll mint a cövek, akkor nem
2012. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a gyíkot kell tágítani akkor. :D
2012. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, itt ma mindenki meg van huzatva? Lapozz már vissza pár (5-10) oldalt! Már nem tudom hányszor megkérdezték ezt is! Komolyan berágok és töröltetem az összes ilyen kérdést!!!
2012. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pqpqpq ***** válasza:
szerintem is jo lenne ha a kedves kerdezok legalabb egy napot aval toltenenek el hogy elolvasak visszamenoleg a kerdeseket.na em az osszest de legalabb egy parat...utanna biztos normalisabbakat tudnanak kerdezni
2012. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Körbe kell krétázni, és a kréta jelölésen belűre kell dugni a cerkát. Ja és ha már bent van. akkor húzogatni kell ki- be. Ezt csak azért mondom, mert látom elég tájékozatlan vagy a dologban.
2012. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan,mintha egy Polskiba szeretnél belepréselni egy IFÁt.Nagyon nehéz,de sok kitartással meglehet a dolog!
2012. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
65 százalékos kemény vagy te korcs
2012. jan. 27. 15:50
 8/9 Hotshot ***** válasza:
ez fuckyeah gyanús :D
2012. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De biztosan nem szűz, mint te kérdező. HEHEHE
2012. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!