Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el örökre vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el örökre vagy mit tehetnék? Hívjam le szombaton?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 4 és fél hónapig voltunk együtt, szerelmes volt ő is és én is. Minden remekül megvolt köztünk, a szüzességem is vele veszítettem el. Egy vita után (persze előző kérdésemre mindenki egyértelműen "jogos" jelzővel válaszolt) mondta nekem, hogy már nem szeret annyira mint az elején, mert veszekszünk. Kért egy hét gondolkodási időt, hogy eldönti: velem marad vagy sem. A válasza nem volt, így csak "barátok" akartunk lenni. Jól elvoltunk 1 hétig, csipkelődtünk, és egyik nap kutyasétáltatásos hülyülésünk után lesmárolt. Nem értettem a dolgot, de pont elindult a buszom és nem találkoztunk 2 napig. Suli után felnéztem hozzá, éppen pihent, filmet nézett. Mint eddig odakucorodtam mellé, és néztem vele a filmet. Épp egy csókolózós rész ment a tv-ben, amikor hirtelen átkarolt és megcsókolt. Én viszonoztam hiszen én még mindig szeretem. Elkapott minket a hév, és majdnem lefeküdtünk, de megállítottam, mert a barátnőim úgy engedtek fel hozzá, nehogy le merjek vele feküdni. Azt hazudtam, hogy meg van. Erre ideges lett és mivel számon tartotta!!!! hogy mikor van/volt meg, közölte hogy biztos hogy nincs meg, és biztos hogy összejöttem egy barátommal (célzott ezzel az egyik legjobb barátomra aki a legjobb barátnőm barátja!!!) én éretetlenül néztem rá, és megmondtam neki az igazságot: nem akarok vele lefeküdni, hisz nem szeret és nem akarom a saját szívem összetörni. Erre mondta nekem, hogy szeret de csak 20%-OS SZERELEMBŐL!!! Mondtam hogy ilyen nincs: vagy szeret, vagy nem! Megharagudott, és hagyta hogy kimenjek az ajtón. Azóta nem beszéltünk se MSN-en, se sehol nem keresett. Ma felmentem hozzá egyik közös ismerősünkkel, de éppen aludt és nagy álmosan de elbeszélgetett a haverral, velem annyit beszélt hogy mi újság van. Nem tudom miért csinálja ezt, egyik percben nagyon jól elvagyunk, aztán nem tudja mit akar és flegma velem meg állandóan megbánt. Holnap után (szombaton ) nálunk lesz az unokahugom (4 éves) és általában ilyenkor segitett nekem Ő is, mert tudja hogy az a gyerek nem bír egy helyben ülni és menni kell vele valamerre mindig. Nem tudom mit csináljak! Felejtsem el ezt a fiút? De ha igen, akkor hogyan csináljam, hogyan kezdjek bele?? Vagy lehívhatom szombatra segiteni az unokahugomra vigyázni? Ha valaki tudja a férfiak miért csinálnak ilyet az nagyon kérem írja már le nekem!!! :( // ő 21 én 16 //
2009. máj. 28. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!!mi az hogy 20%-os szerelem? Amúgy szerintem akármennyire is fáj,ne hagyd hogy kihasználjon!!!
2009. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha lehívod szombaton beszéld meg vele a dolgot,hogy szeret-e téged vagy nem!!!ha igen is,akkor tegyen le valamit az asztalra!!!
2009. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy merjem e egyáltalán lehívni??! Hiszen nem tudom miért csinálja ezt: egyik percben nagyon szeret (ezt mondja!) másik percben meg nem, és ő úgy fogja fel, hogy a szerelem olyan mint valami zene amikor letöltjük... 1%..2%...3%...stb. És ő most éppen 20%-ban szeret. Ezt hogy értsem? Bocs a sok kiirt kérdésért de tanácstalan vagyok.:S
2009. máj. 28. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik veled. Vagy nem tudja eldönteni, hogy mit akar.

Ha hívod segíteni, akkor óvatosan, nehogy veszekedjetek a kicsi előtt!

2009. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hívd le, hagyd békén ha akar valamit akkor úgyis megkeres majd és akkor majd jó érzés lesz, hogy ő fut utánad és nem fordítva. Ha azt látja h te képes vagy neki ellenállni akkor még lehet h ezután majd jobban megbecsül. Ha meg nem keres magától azt se bánd, mert szerintem ez egy tetű alak akinél te biztosan jobbat érdemelsz. Nehéz tudom, de majd ha a jövőből visszatekintesz erre az időszakra tudni fogod h helyesen tetted.
2009. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!