Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a fű miatt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a fű miatt ilyen vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk én tudtam hogy füvezik,de gondoltam adok neki esélyt mert teljesen belezúgtam.Sajnos elég durván csinálja nem is fogja abbahagyni - azt mondta neki ez életforma.Én nem szoktam és utálom a szagát is meg azt amilyen lesz töle.Ha normális akkor kedves velem,figyelmes meg amilyennek kell lenni,de ha szív akkor érzéketlen, nem lehet vele beszélni megbánt és még csak nem is érdekli de olyan szinten hogy sokszor azt hiszem gomolyan gondolja de

nem vagyok benne biztos mert az nem ő.Próbáltam segíteni, eleinte még pedálozott de már nem.Lehet hogy már nem is szeret?Nem tudok szakítani,nagyon szeretem mit tegyek?


2008. ápr. 3. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
szakíts
2008. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakits. Nem veled van a baj. En mar elvaltam egy ilyentol, hidd el, tudom, mit beszelek. Nem fog megvaltozni, foleg, mivel NEM IS AKAR. A volt ferjem megigerte, hogy leszokik, de nem tett semmit az ugy erdekeben. Mikor mar tenyleg latta, hogy el fogom hagyni, belement, hogy kerjunk segitseget. Az elso talalkoz (dokival) utan kozolte, hogy nem megy vissza, mert nem ert semmit ez se. Hiaba mondtam, hogy 1 kezelest nem fog erezni, hajthatatlan volt.


Ma mar orulok, hogy akkor elvaltam es nem kinlodtam tovabb vele.


Ha otthagyod es valtozik utana, akkor meg mindig kibekulhettek kesobb es legalabb tudni fogod, hogy miattad valtozott, tehat szeret. Ha nem valtozik, akkor is lehet, hogy szeret, de mar tul fuggo. Tudom, hogy a ferjem is szeretett, de nem tudott valtozni. Viszont az en eletem fontos volt, es most nagyon boldog vagyok (10 ev valtam 4 eve boldog kapcsolatban).

2008. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hidd el,tudom mit érzel.Az én barátom is füvezik,csak ő neem kattan be akkor.De én is kételkedem,hogy szeret-e.Egy haverja elmondta nekem,hogy a volt bnője megkérte,h szokjon le és a srác azt is mondta,h leszokik,de titokba csinálta.De állítolag értem ezt sem tenné meg,h csak ritkán és titokban csinálja...

Ráadásul neem bírom leszoktatni sem sehogyse.

Amúgy milyen gyakran szív a te barátod?Mert ha csak havonta 1-szer,2szer akkor az még talán elviselhető...

2008. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem a pasim, hanem "csak" szimplán egy barátnőm csinálja ezt. Csak a fű miatt ilyen, de ha nem hajlandó abbahagyni, szakíts vele. Ez így nem állapot... Viszont ha úgy érzed, hogy talán vagy egy kis remény (amit az írásodból ítélve kétlek), akkor azért próbálkozz még... Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy nem szeret, ettől még imádhat, de ha rászokott, akkor nehéz lejönni róla... Attól hogy nem tudja abbahagyni, még lehet hogy ugyanúgy érez, de a fű rossz hatással van az emberekre.... Csak sajnos ezt csak te érzékeled, ő nem, mert ha be van tépve, szarik rád, és mindenre. Azért próbálj még segíteni, érzékeltesd, hogy szereted, és mindenben mellette állsz, de ha így sem megy, akkor tényleg szakíts... Nem éri, meg hogy magadat is tönkretedd egy rossz kapcsolattal. Na, remélem hogy érthető votlam :D
2008. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akarmennyire fajdalmas(es az!) itt mindenkinek igaza van! Ha mar megprobaltal segiteni rajta, es nem volt hajlando, akkor tobbet nem tudsz tenni erte, max a te eleted is elrontod azzal, h boldogtalanul elsz egy kapcsolatban.. Nekem a volt baratom nem drogozott,de viszont mellette sok rosszat ereztem, de ultem.En sem akartam hagyni,mert szerettem...s aztan hagyott o...Ma mar orvendek, h ugy tortent,bar akkor meghasadt volna a szivem ha en kell szakitsak.Lehet ez kicsit rosszasag,de probalj meg mas sraccal kimenni, egy normalissal,amig vele vagy, s nezd meg h O hogy fog banni veled, es miket mond.Hidd el h hamar megvaltozik a velemenyed, es lehet kiabrandulsz a pasidbol. S akkor konnyebb lenne a szakitas...nem igazsagos cucc,de ha o nem kepes akkor te sem vagy hibas.Tiszta h ha o nem tesz teged elveszit, es ezekszerint ebben is biztos lehet.Menj ki massal, kostolj bele milyen mikor valaki szepen banik veled..s ne kinozd magad olyan valakivel, aki nem kinozza magat erted.
2008. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen azt tennéd jól, ha otthagynád!Nem a fű miatt ilyen, hanem amiatt, ami miatt füvezik. Nem fogod tuni megváltoztatni, és ennél már csak rosszabb lesz, minél inkább belesüllyed a drogok világába.
2008. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mia007 válasza:
SZAKITS VELE, ha meg aktualis a tema. en ezt nem tettem meg es mivel gyenge vagyok, most mar en is ott tartok ahol o... NE AKARJ olyanna valni!
2008. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!