Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem idokolják meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem idokolják meg miért szakítanak? Miért nem lehet a másik szemébe elmondani az igazat? Többszöri kérdésre is az a válasz, hogy magam sem tudom miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem akarnak megbántani, mert valószínűleg olyan dolog, amin úgyse tudnál változtatni.

Nem csak a nők csinálják így....

2012. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tudja ő, csak olyan a válasz, amivel valszeg megbántana és azt nem akarja.


28/n

2012. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A nők ösztönösek, így néha megesik, hogy mondja egy belső hang, hogy a kapcsolat már nem jó, de azt nem mondja meg, hogy miért.
2012. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mert nem akarnak megbántani, például én se mondom soha azt hogy azért mert meguntalak, vagy csunya vagy, vagy találtam jobbat, jobbat érdemlek. Szerintem jobb békésen elválni a másiktol mint vérig sérteni.
2012. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan, hogy nincs rá magyarázat. Azt tudnám az ilyen esetekre mondani, hogy ott már kezdetben sem volt minden rózsaszín.
2012. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
a nők hülye segggfejek...és nincs köztük egy értelmes sem...!!!
2012. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Inkább bántson meg, majd túlteszem rajta magam. Sokkal szarab az amit nem tudsz. Szerintem egy ideig lehet haragudnék rá de azután elfelejtem és lehet, hogy ugy gondolnám igaza van és lehet változtatni ezen.
2012. jan. 23. 16:08
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
a nők nagyon hülyék és sokszor ők maguk sem tudják mit miért tesznek...az én bnőm is néha meghülyül...aztán nem győz bocsánatot kérni amikor el akarom hagyni...szerintem a megoldás egy jó nagy pofon lenne amitöl kirepülne legalább 2 fog...:DDD
2012. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, ilyen barát mellet nem csoda, hogy néha meghülyül a csaj...... Nézzél már oda miket írsz le!
2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
hát..ha jólviselkedik akkor nincs pofon...és ki mehet sétálni 10percet a ketrecböl...:DDD
2012. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!