Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk lányok, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve hogy szülei parancsára szakított velem egykori barátnőm, szerelmem, suli fontosabb indokkal! Nagyon szerettük egymást, sülve főve együtt voltunk, minden olyan volt mint a mesében! De egy nap csak úgy a semmiből szakított! Arra számítottam hogy egy új kapcsolatba fog menekülni, hogy elfelejtsen, de nem tette és én sem(én nagyon nem is akarom elfeledni)! Kérdésem az lenne, hogy szerintetek ha megmondanám neki hogy várok rá amig csak kell, értékelné-e?!
2012. jan. 23. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
ha tenyleg a szulei miatt szakitott veled, akkor van ra esely, hogy igen
2012. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki,nem veszthetsz semmit sem
2012. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jaja, írj neki. lehet jól is esik majd neki.
2012. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, esetleg még egy lány véleménye erről?!
2012. jan. 23. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok!

Írj neki! De attól függ, hogy a szülei hatására miért szakított.... volt e rá nyomósabb indok..

2012. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neki se lett azóta új kapcsolata, akkor az jelenthet valamit. Talán tényleg pont azt, hogy nem felejtett el ő sem téged. Szerintem is próbáld meg! Legalább kiderül, hogy most hogyan is viszonyul hozzád.
2012. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó ötlet megint felvenni a kapcsolatot egy olyan lánnyal, akit ennyire befolyásolnak a szülei. De ha 16 alattiak vagytok, akkor természetesen megértem.
2012. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,szerintem egy próbát mindenképp megér,írj neki
2012. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő 17 és én 20! Más indok még az lehetett esetleg, hogy túl komolyra vettük, mondhatni már majdnem családtag voltam!
2012. jan. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!