Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltátok már meg a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a párotokat ugy hogy szerettétek de mégis vmiért elment az eszetek? Elmondtátok? Vagy inkább mint a sír?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha valaki szeret valakit, és igazán szeret, nem tudja megtenni ezt a mocskos dolgot. Mert ha van szerelem, akkor van tisztelet is a másik iránt. És ha én valakit tisztelek, nem szarvazom fel, és nem hazudok a képébe.
2009. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2009. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Az előző válaszolók vagy nagyon fiatalok, tapasztalatlanok, vagy álszentek.

Szerintem mint a sír!!!!!

2009. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Igaz nem feküdtem le a sráccal, de pettingeltem vele. Én elmondtam neki. Nagyon nehezen viselte el, de mivel szeret, megbocsájtott. Azóta sem hozakodik fel vele, nem is csal vissza, hogy egyenlítsen (szinte egész nap velem van, vagy dolgozik). És jobban szeret mint eddig, mert tudja, nem csak az övé lehetnék. Küzd, hogy megtartson. És jó vele. 2 hónap múlva 3 éve együtt!
2009. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Inkább hallgatni, mint a sír.
2009. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Első válaszoló vagyok. Sem álszent nem vagyok, (soha nem hazudok senkinek!!) , gyűlölöm a hazugságot, a legocsmányabb dolog a világon! Sem tapasztalatlan nem vagyok, volt már sok barátom, csalódtam is sokat, meg is csaltak, tudom milyen érzés. Talán ezért sem lennék én képes rá. Remélem téged jól átvernek egyszer vagy életed szerelme csal meg,majd meglátom hogy fog esni!

Minden jót!

2009. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

10.50-es!

Én a 8.06-os vagyok. Ugyan mi sértő van abban, ha azt írom, hogy esetleg tapasztalatlan, vagy fiatal vagy?

Esetleg álszent. Az álszentséget ne vedd magadra, ha nem inged, a válaszodat pedig, illetve a felém áradó "jó kívánságokat" pedig mégiscsak a fiatalságodnak és tapasztalatlanságodnak tudom be. Nem tudom te hány éves vagy, de én nagykorú gyerekeket nevelek, úgyhogy egy kicsit több élet tapasztalatom van valószínűleg, mint neked. Ugyanis ilyet felnőtt, érett ember nem kíván a másiknak. Én nem a hűtlenségre buzdítottam a kérdés feltevőjét, hanem a kérdésére olyan választ adtam, amit az én gondoltam.

Egyébként én neked viszont minden jót kívánok az életben...

2009. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

11:32

Nem vagyok már olyan fiatal,21 vagyok. Csak nem tudom mi olyan hihetetlen abban,hogy tényleg nem tudnám megtenni. Engem anyám úgy nevelt, hogy egyszerre egy férfit szeressek, minden formában. És nem is fér bele kettő, vagy több. Ettől még nem vagyok álszent, sem tapasztalatlan. És igen,rosszul esett pont ezért. Ok, lehet túlzás volt ilyet kívánni, visszavonom, de az álszent dolog akkor is rosszul esett.

2009. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer megtettem, a kapcsolatunk legelején. Akkor még nem voltam szerelmes, azt hittem semmi komoly nem lesz a dologból. Csak csók volt egy sráccal, aki később az egyik legjobb barátom lett. Nem mondtam el neki, nem tervezem, mivel semmit nem jelentett, de tudom, hogy most milyen rosszul esne neki. Másfél éve vagyunk együtt, már nem lennék képes rá.
2009. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
mivel szeretem bele se tudok gondolni h ilyet valaha is megtegyek... ha szeretem akkor ő az első. ennyi
2009. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!