Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy egy fiatalabb lány,15-16-17 éves összejön egy 24-25 éves csávóval?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek, ez nem fura ? azért elég más kategoria a kettő.

2012. jan. 17. 23:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem , most vette, full új :D iphone 4 minden, de én se értem most mi a szart akar egy ennyi idős egy gyerektől, mikor én ha 25 éves lennék már gyereken gondolkoznék.
2012. jan. 18. 00:08
 12/17 anonim ***** válasza:

kb azt hogy te már ráncosodsz, és kezded felvenni a "tipikus nő" jelemet.

legalábbis én ezt látom a kortás lányokon.és magamon is a ráncokat (a "tn jellemet" szerencsée nem.)

22/N

2012. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 13 évvel fiatalabb barátnőm. A kettőnk dolga volt.
2012. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mindkettő annyira szerencsétlen, hogy nem tud a saját korosztályában sikert elérni. A kis csaj azt hiszi, hogy pusztán a nemisége miatt sokkal érettebb, mint a kortársai hím egyedei. A sok 20 feletti szerencsétlen pedig megerősíti ezt a tévhitet, hogy jól megdughassák őket. Aztán persze jön a sírás-rívás, hogy miért nincs normális pasi, miért ribanc az összes csaj.

24 vagyok, de el nem tudnám képzelni magamat egy 15 éves kislánnyal hosszú távra. Sőt 20 alatt senkivel sem.

2012. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Pj0tr ***** válasza:

Lássatok már a kérdés mögé. Csak irigy a lelkem... Vagy azért mert ő akarja a 15-16-17 éves csajt akiről szó van, vagy pedig ő akar a 24-25 éves menő béjemvés ájfón négyes srác ágybetétje lenni...

Amúgy neked mi közöd hozzá, hogy ki-kivel? Nincs jobb dolgod, mint ilyen hülye kérdéseket feltenni és várni, hogy majd jön a sok ember és megtámogatja az álszent erkölcsi ítéletedet?

(Megjegyzem nem tartom helyesnek a fentebb leírt szituációt, mert számomra fals értékrendet mutat <- a kérdésre is válaszoltam :D)

2012. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, 18 éves, nekem semnmi közöm az egészhez, egyik ismerősömé ez az eset, csak kiváncsi voltam ki mit gondol róla. Am meg ha nem tetszik vmi akkor nem kell ide írni...
2012. jan. 18. 18:01
 17/17 anonim válasza:
Én 15 éves voltam mikor összejöttem a párommal aki akkor volt 27.Most 20éves vagyok és a felesége!Szerintem rohadtul nem számít a kor!ja és teljesen jól megvagyunk most vagyok 26 hetes terhes az első babánkkal!
2012. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!