Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok veletek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek is szokott ilyen érzés lenni? Ez vajon mért lehet?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdés,de nálatok szokott olyan érzés lenni,hogy volt 1 fiú akit nagyon imádtam,stb..nem beszéltünk élőbe még,csak fb.de ez már lejárt ügy..a lényegre törnék.

Most van 1 fiú akiből én már réges régen kiábrándultam,de holnap az osztályukkal lesz közös óránk.még is izgulok,és mindig kicsípem magam,hogy jól nézzek ki,de közben semmit nem akarok,tőle meg ő sem tőle.(szóval mi ezt megbeszéltük)

csak ez mért van? én már nem szeretem őt,de még is félek,hogy beégek..jövőhéten az osztállyal előadunk valamit és ők is jönnek.de még is izgulok.

mindig engem néz a srác..nem értem..:| segítsetek,pedig én nem szeretem őt!Sőt kerülöm stb..

Előre is köszi a NOrmális válaszokat :)


2012. jan. 16. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos jól esne,ha mondaná neked,hogy csinos vagy,vagy valami ilyesmi.Kis önbizalomnövelés.Nem baj az.
2012. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szokott ilyen lenni. Valamikor számított neked az ő véleménye, és még most is szeretnéd, ha vonzónak találna, még akkor is, ha nincs folytatás. Ez normális, nyugi. :)
2012. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor okes koszi :)
2012. jan. 17. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!