Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak már? A párod/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak már? A párod/barátnőd másfele kacsintgat vagy kacsintgatott? Miből vetted észre milyen jelei voltak? Konkrét sztori is érdekel ami mehet privátra!

Figyelt kérdés
Ha nem is konkrét megcsalás de esetleg más fele kacsintgatott..
2012. jan. 12. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg. Persze nem mondta ám el akkor... Szakított, hogy én nem törődöm vele, és nem hiszi el, hogy szeretem. Hónapokon át rohantam utána, próbáltam bizonygatni, hogy igen is szeretem mire egyszercsak kinyögte, hogy meg sem tudja számolni hányszor kefélt félre és sajnálja. Ezután 2 hónappal bocsánatot kért, elmondta, hogy nem velem volt a gond, csak egyszerűen nem tudja megmagyarázni mi ütött belé. Természetesen nem tartom vele a kapcsolatot.
2012. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csaltam meg a barátnőm.Ez még régen történt amikor mentem a f@rkam után.A barátnőm nélkül mentem discoba.Ott összejöttem egy lánnyal.Másnap az új barátnőmmel elmentem moziba.Csak az volt a baj,hogy a régi is pont abba a moziba ment mint mi.Így estem a két szék között a földre.

Volt egy másik ilyen lebukásom is.A barátnőm ki ment Amerikába dolgozni 6honapra.Én közben megismerkedtem mással.Közben elöbb haza jött,de nem szólt mert meglepetésnek szánta.Na szóval én arra a villamosra szálltam az új barátnőmmel amelyiken a régi is utazott.Volt nagy cirkusz,sirás.

Csak jelzem,hogy most én vagyok a hűség példaképe.Bár már 30 elmùltam és be nőtt a fejem lágya.

2012. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hanariko ***** válasza:
64%
elég nagy f*sz vagy "kedves" előttem válaszoló... mégha mára be is nőtt a fejed lágya. pff... :/
2012. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szakított csak úgy(azokután,hogy mikor én előtte 2hónapja szakítani akartam,könyörgött,hogy ne hagyjam el)...aztán láttam a gépemen az előzményekben,hogy a sok eszével más csajoknak az adatlapja volt....szal kikövetkeztettem.
2012. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18.43 akkor jól megtanulta a leckét :D ekkora pechet,h 2x belefutni vkibe akibe nem kéne :D
2012. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen megcsalt.

Nekem is azzal a dumával jött, hogy nem szeret már.

Elég érdekes volt, mert kedden szerelmet vallott és arról beszéltünk, hogy össze kellene házasodni, pénteken meg már nem szeret...

Na igen, régóta ismerkedett egy nála 20 évvel idösebb palival, becserkészte, engem meg ejtett.


Rá egy hónapra már el volt jegyezve, távkapcsolatban!

Találkoztunk, újra szerelmet vallott, párszor mocskosul megkeféltem, majd mondtam neki, hogy "menj férjhez tiszta lelkiismerettel Én meg majd megkérdezem töle milyen ízü a farkam".


Utána jött még pár telefon meg levél, hogy beszéljük meg, meg hiányzok neki és legalább szex legyen, de van önbecsülésem!

2012. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tehetek róla,hogy nagyon szerettem a lányokat tini koromban.Szerintem a legtöbb tini ilyen.

Egyébként engem is megcsaltak,úgy hogy én duplán vissza kaptam.

Egyszer zuhanyozott a barátnőm,gondoltam meglesem a telefonjában az üzeneteket.Sosem csináltam ilyet,de elég furcsán viselkedett és megérzi az ember ha valami nem stimmel.Szóval belenéztem.Ezt találtam benne.Drága Mónikám,össze hozhatnánk még egy ilyen sexet,mert nagyon jó volt és.......stb

Először tagadott,de aztán mindent bevallott.

Rosszul esett,na de mit várhattam volna mástól amikor én is ilyen voltam.

2012. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!