Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Online párkapcsolati játékok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online párkapcsolati játékok?

Figyelt kérdés

Barátommal elég távol élünk egymástól, hétköznapokon online tartjuk a kapcsolatot (MSN, videóhívás)


Szeretnék ötleteket kérni, a beszélgetésen kívül milyen játékokkal üthetnénk el az időt (pl.: kérdezz-felelek, kitalálósdi Stb.)


Lényeg hogy gép előtt ülve játszható legyen, és nem számítógépes online játék, legfőképpen pedig nem erotikus/szexuális jellegű,

az efféle hozzászólásokat az Admin kérem törölje!


Komoly kérdésre komoly válaszokat kérek.

Köszönöm :)


u.i. nem vagyok tini csitri, csak ötlethiány van :)


2012. jan. 10. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Counter Strike 1.6 :D en itt ismertem :) meg a baratom :P:D
2012. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Honfoglalózzatok együtt. Az MSNben is van beépített játék, azok sem rosszak. Nézzetek filmet, mindketten elindítjátok a saját gépeteken és aztán együtt megbeszélitek.


OFF: BTW szerintem ez borzalmas lehet, én tuti nem bírnám ki, ha ebben merülne ki a kapcsolatom a párommal, hogy kérdezz feleleket játszunk skypon. A kérdés komoly: a hozzáállás komolytalan. Látom, hogy egy csomó hozzászólást töröltettél, meg üzensz az adminoknak, hogy mit töröljenek. Nem azért van ez az oldal, hogy te kioktasd az adminokat vagy hogy selejtezz a válaszok közül. Arra való az értékelés. Ha valami nem hasznos, de nem is sértő, akkor lefelé kéz, és ennyi.


Másfél év alatt még nem gondoltál rá, hogy meg kellene ismerni igazán? Mert lakva ismerszik meg az ember. Lehet, hogy most szerelmes vagy, mert nincs közel, de közben van egy olyan tulajdonsága, amivel az őrületbe kerget. Na mindegy, csak annyit akartam, hogy lehet, hogy az idődet pocsékolod. OFF vége.


24/N

2012. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Drummer George válasza:
érdeklődnék, hogy együtt vagytok még? :)
2012. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!