Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mire jó valakinek ha facebookon kapcsolatban van bejelölve neki és csak az ismerősök előtt teszi láthatóvá?

Figyelt kérdés
A páromnak eddig mindenki előtt látható volt a napokban átváltoztatta...nem érdekelne mert nem szoktam ilyenen lovagolni de egész eddig így volt neki...lehet hogy valamit titkol előttem?
2012. jan. 8. 13:18
 1/10 A kérdező kommentje:
azt hozzá tenném én nem vagyok fent csak egy ismerős jelezte hogy a párodnak hogy hogy nincs bejelölve mert eddig be volt...rákérdeztem azt mondta idegeneknek nincs hozzá köze..de akkor eddig miért nem zavarta??érdekes..
2012. jan. 8. 13:20
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Jaj ne a facebook legyen mar meghatarozo egy kapcsolatban. Nem mindegy kik lathatjak? Teljesen igaza van, idegeneknek mi koze van az o eletehez...



Egy picit probaljatok mar egy parkapcsolathoz meltoan viselkedni, ne ugy mint egy 7 eves hisztis kisgyerek, aki minden aprosagon kiakad..

2012. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze csak eddig nem úgy volt neki és ez szemet szúrt,ha 1 évig nem zavarta akkor most miért?én nem is vagyok fent amúgy engem az egész hidegen hagy..
2012. jan. 8. 13:26
 4/10 bánomisén ***** válasza:
31%
Az egyik ismerősöm már hónapokkal ezelőtt szakított a párjával, de mostanában jutott eszébe, hogy ezt megjelenítse a Fb-on. Elfelejtette. Ennyi.
2012. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Szerintem nincs jelentosege ne agyalj ilyeneken feleslegesen. :)

2012. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
49%

Én nem is tudtam hogy lehet ilyet...:-)

Ha képes volt kinyomozni, és kipróbálni gondolhatod hogy nem véletlen...:-(

Regisztrálj te is, jelöld ismerősnek, és majd látod kik az ó ismerősei..hacsak..hacsak.. azt is el nem rejti előled. De ezt meg le tudod ellenőriztetni azzal az ismerősöddel, aki észrevette a változást.

Ha tiszta a lelke nincs bukta, ha nem , ideges lesz már attól is hogy bejelölted. :-)


(Pistabácsi, 55/F)

2012. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

"persze csak eddig nem úgy volt neki és ez szemet szúrt,ha 1 évig nem zavarta akkor most miért?én nem is vagyok fent amúgy engem az egész hidegen hagy.."


- Igen, általában mindig az szúr szemet ami az embernek rossz. Elütötte az autó azt az idős asszonyt! De azt miért nem mondjuk hogy 1 hónap alatt, esetleg ma nem történt semmi olyan dolog, amit mi "rossz" dolognak nevezünk.

Egyébként lehet, hogy most vette észre azt, hogy van olyan lehetőség, hogy csak az ismerősei láthassák, ezért úgy gondolta, ő él ezzel a lehetőséggel. Esetleg látott vagy halott valakitől olyan történetet, hogy visszaéltek a személyi információkkal, ezért próbál minden információt távol tartani az idegenekkel. Több lehetőség is van, csak gondolkozni kell.

Szerintem nem kell aggódnod. Talán kérdezz rá, hogy miért csinálta, és ennyi.

2012. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy csomóan nem tudják szerintem, hogy egyáltalán el lehet rejteni ezeket a dolgokat, eléggé el is vannak rejtve szerintem. Pl. még a postjaidat is le tudod tiltani, hogy bizonyos ismerőseid ne lássák (pl. akikkel nem is köszöntök egymásnak, vagy akinek semmi köze hozzá).

Biztos nemcsak ezt állította be, hanem mást is. Egyébként az a valaki aki ezt mondta ismerőse a párodnak, vagy sem? Különben hogy látná? Szerintem sincs ismeretleneknek köze hozzá. Nem hinném, hogy ez bármi rosszat jelentene.

Ha Te nem vagy fent, akkor még te ennyire se vállalod a világ előtt, hogy párban vagy, azt sem hogy vele. Akkor?

2012. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bánomisén ***** válasza:
88%
Látom, a Facebook-függők bőszen nyomogatják a piros kezeket. Csak nyugodtan, gyerekek, attól még az a nyomoronc oldal nem lesz a világ közepe és nem fogja helyettesíteni a való életet :-)
2012. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyilván rájött h bárki bármit megtudhat róla. Én is később tiltottam le az infókat, amikor rájöttem, h lehet. Az is lehet h munkát keres és ott aztán a munkáltatók lecsekkolják a profilodat. Lehet h sok mindent átállított h ne tudjanak róla idegenek ilyesmit se...Rólam is csak az ismerőseim tudják, h kapcsolatban, de azt se tudom minek írtam ki, eleinte jó érzés volt, most meg rohadtul nem érdekel, mert már sokkal többet jelent nekem a kapcsolatom, mint fb állapot....
2012. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!