Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom rossz társaságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rossz társaságba keveredett, segíteni szeretnék neki kilépni ebből de nem sok sikerrel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnálom mert nagyon nincs egy értelmes barátja sem, mind kihasználják meg csak a rosszba viszik, a szülei messze vannak, nem is nagyon bízik bennük, ha én nem segíytek neki tönkremegy teljesen.Viszont pont velem tud bunkó lenni,miért?

A haverjai alkeszok, gépeznek, csajról csajra járnak de ő nem volt ilyen, miért változott meg?Vagy nem is akar változtatni, jó neki ez az önpusztítás?

Néha segítséget kér de amikor mondom neki hogy irány a pszichológus nem jön el, lelép a heverjaival.

Fél szembesülni de segítséget is kér, mit tegyek?

Hova kell fordulni?Nem akarom hogy ezt folytassa!

Én pont ezért hagytam el, miattuk szakítotttunk, azt hittem többet számítok neki de velük van, ennyi lehettem.

mit tegyek?


2008. márc. 31. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem felejtsd el.


Az, hogy néha segítséget kér, aztán meg otthagy és bunkó veled, az érzelni zsarolás. Gondolj csak bele. Ő szórakozik, jól érzi magát, de ha van valami gond, akkor lehet menni hozzád siránkozni. Ez így tök jó. Neki. Te meg tördeled a kezed és tőlünk kérsz segítséget, hogy mit tegyél.

Nem vagy az anyja. Nem a te felelősséged.

Mindenki a maga szerencsétlenségének kovácsa. Te is. Magaddal foglalkozz és ne vele.

2008. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi!En is pont igy voltam! Az ilyen ferfi nagyon befolyasolhato. Egy eve a baratom egyetemre jutott , uj tarsasag uj baratok..sajnos mellette soha nem volt egy igazi barat, ezert az egyetemen kereste es "meg is kapta". A srac annyira befolyasolta, meg huzta ellenem, h majdnem szakitottunk, aztan elmagyaraztam neki h en szeretem es egyeduli ember vagyok aki jot akar neki, ezert nem erdemes h pont engem ellokjon magatol. Aztan meg rengeteg idot toltott a barattal es engem elhanyagolt, erre viszont mar nem birtam es pontra tettem h vagy en vagy a haverek. Le kell ulni beszelgetni, de az irany a pszihologus...hat szerintem a pasi azt hiszi h te hulyenek nezed ot v valami. Inkabb te segits rajta mint pszihologus. Inkabb te kerj tanacsot egy pszihologustol, h mit tegyel vele, mert biztos h benned jobban bizik, es jobban hallgat rad. Amennyiben a baratok...probalj olyan baratokat szerezni neki, anelkul,h eszrevegye, akikkel tudod h jobban egyezne.Pl jarjatok ki egyutt parszor az ujakkal,s lehet h megtetszik neki is.En is bemutattam a baratomnak par regi haverem, es most legjobb baratok. Es tudom h nagyon jo befolyassal van ra. Ha meg szeretitek egymast es kitudtok bekulni,mond azt h elfogadod barataival(egyelore) es szep nyugodt beszelgetessel probalj meg hatni ra..lassankent te leszeded oket rola,az eroszakoskodas nem fog menni, mert azt fogja hinni h direkt elakarod venni ot a baratjaitol. Hatha magatol rajonne h ez nem jo.
2008. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!