Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek a párjának teljesen más, v extrémebb a stílusa? Öltözködésben, megjelenésben, zenében, elsősorban.

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok most, h diszkós pufikabátos csaj + rocker fiú...

v műkörmös, divatmániás csaj (olyan plázacicás, persze nem kell h "agyilag" is az legyen) + kockásinges szemüveges programozó fiú (ő se fontos h atom kocka legyen :D)

esetleg kigyúrt menőcsávó egy visszafogott csajjal

v bármilyen extrém emberke egy teljesen hétköznapi emberrel

Most arra gondolok h vannak értelmes emberek, akik úgy néznek ki mint akiket gyakran sztereotipizálunk, de a külső egy összetett lelket takar ami kitudja talán egy másik stílus képviselőjével, vagy teljesne hétköznapiinak kinéző emberekkel fér össze legjobban.

Vannak itt ilyenek? Hogyan ismerkedtetek meg, nem jelentett gondot az eltérő stílus, esetleg baráti kör stb?


2012. jan. 7. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekel engem is. Köszönöm a kérdést. Érdekesnek tűnik valami miatt. Nekem am nincs bnőm, de engem nem zavarna, ha valami elvont stílusa lenne. Ha nem ribancos a stílusa, akkor akármi lehet. Inkább örülök, hogy van egyénisége. De az is lehet nagyon vonzó, ha teljesen átlagos, visszafogott. Nem ez a lényeg, hanem a belső személyisége. Igen, nagyon sokan sztereotipizálnak és előítéletesek. Még az egyetemen is ezt vettem észre, az amúgy értelmes társaságban is.
2012. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 whatshername ***** válasza:

Igen van!

Én rockernek tartom magam,vagyis csak azt hallgatok,külsőre ez annyira nem lászik(már),bár imádom a fekete színt.A volt barátom laza,átlagos stílusú volt,soha nem volt ebből semmilyen probléma,sőt...miért lenne kötelező,hogy csak olyat válasszunk,aki ugyanolyan vagy hasoló stílust képviel?(hacsak nem akarod ellopni a cuccait:D)

Volt már rapper barátom is,persze nem az a 20kilós aranyláncokat hordó típus,inkább sportosabb.

Szóval semmilyen gondot nem jelelnt,nem a saját férfi/nő klónunkkal lehet csak összejönni.

Bár a közös koncertre való menetel érdekes,de ilyenkor jön a kis kompromisszum,amit nagyon meghálálunk később,ha hazaértünk a koncertről :)


23/L

2012. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!