Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt eltudnátok viselni?

Figyelt kérdés

Egy diplomás, jól öltözött, stílusos, egyáltalán nem gyámoltalan, szerencsétlen vak srác vagyok. Ezt komolyan mondom, teljesen úgyélek mintha látnék, csak látó haverjaim vannak és csak látó barátnőim ovltak eddig, méghozzá szép számmal. Nyilván lehet valami oka, ha a vakság ellenére...

A mostani bnőm meg a szülei, állandóan éreztetik velem, hogy örüljek, hogy vak létemre felvállal engem meg mit tudom én... Tudom, hogy valahol igaz ez, de azért hagyjuk meg, hogy én egy tehettséges, diplomás pasi vagyok, ők meg a lányuk egy falusi emberek ennek minden előnyével és hátrányával... Én nem nézek le senkit sem mert falusi, amúgy sem én kezdtem a lenézést...

Arra lennék kivi, hgoy szeirntetek normális, hogy én ezt elviselem?


2012. jan. 7. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát figyu, kapálni nem tudsz a kertben, tehát igazuk van, mert nekik mások a preferenciáik. Neked is igazad van, mert ha így is megállod a helyedet az életben, akkor ne b.szogassanak.
2012. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a dolog. Azt gondolod, hogy szeret a csaj? A szeretetbe belefér, ahogy viselkedik? Ha igen, akkor sok boldogságot együtt. Ha nem, akkor sok boldogságot külön! Sok sikert!
2012. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Utcakultúra ***** válasza:
Honnan tudod hogy jól öltözött vagy, mikor nem látsz?
2012. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. Valamikor láttam és tudom, hogy melyk szín melykel illik össze.

2. Mások jegyzik meg.


Kielégítő a válaszom?:D

2012. jan. 7. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy írtad meg ezt...mikor nem látsz?? :(
2012. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy ez egy hülye kérdés.de ha vak vagy akkor hogyan netezel
2012. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt bírom vaze, hogy ide sose lehet, egy olyan kérdést felrakni, ahova az ember odaírja, hgoy vak...


vakalap.hu


Képernyőfelolvasó szoftver, ami beszél; olvasssa a képernyőn látható dolgokat. Ennyi...

Normál gép, amire felkell telepíteni egy programot...

2012. jan. 7. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt utálom a legjobban, mikor egy diplomás embert hasonlítgatnak egy diplomával, vagy akár még érettségivel se rendelkező emberrel.

Ha szereted, ő is téged, akkor megoldódik majd ez, a szüleivel meg ne foglalkozz.

Rengetegen lenézik a falusi embereket. Semmivel nem különb az, aki a betondzsungelben tölti a napjati. Ha nem lennének falusi, paraszt emberek (én is annak tartom magam), akkor előbb utóbb éhenhalnának a városban élők. Elég ha csak azt mondja a falusi ember, hogy nem termel semmit másnak, csak magának. A betonon nem lehet búzát termeszteni...

Nem kell senkit lenézni.

2012. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor miért van az utolsó mondatban két elírási hiba is? meg a szövegben is van néhány.

szerintem jobb lett volna azt kamuznod, hogy egy ismerősödnek diktáltad le. az még hihető lenne.

2012. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, de ilyenkor örülök, hogy csak vak vagyok nem pedig gyenge elméjű mint itt egyesek..:D:P


Elírási hiba azért van, mert laptopon gépelek és gyorsan. Hogy van ez összefüggésben? Miért kell ennyire nehezen befogadni valamit az agyatokba?

2012. jan. 7. 14:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!