Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot vegyek neki?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal most fog ballagni..szeretnék neki venni valamit de nem tudom mit...vag yvirágot plüssel vagy nem tudom,ötletek?és kb.mennyibe kerül?
2009. máj. 23. 13:47
 1/3 anonim válasza:

Hát szerintem egy aranyos plüsnek biztos örülne!!!

vagy ha virágot akarsz inkább, akkor megvagy csokor vagy 1 szál vörös rózsaén is olyat adtam(rózsát) és örült neki a barátom :D:D

2009. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkább fiúnak jobban mutat egy nem túl csicsás/színes egyszerű virágcsokor! barátnőmmel régen az ő barátjának 3 kisebbet csináltattunk! egy csokor volt szalaggal 1000 körül és még ha tűzetsz bele egy aranyos szívecskés plüsst (mondjuk a kedvenc állatját ha találsz) akkor az nagyon aranyosan néz ki, barátnőm is úgy adta és örült neki a barátja!
2009. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem plüsst inkább ne :)

Ha mindenképpen valami ilyesmit akarsz, akkor egy párnára vagy bögrére nyomtasd rá egy közös képeteket. Bár ez nagyon személyes, inkább szülinapi ajándéknak lenne jó.

Esetleg vegyél egy elegáns, szép tollat és gravíroztass bele valamit ("Emlékül Esztertől", vagy valami hasonót).

2009. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!