Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Elégedettek vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elégedettek vagytok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Én 22 éves srác vagyok, és szeretem a barátnőmet, gondolom rám vágyott, másként nem akarna tőlem semmit. 3 éve járunk, és eszembe jutott egy kérdés, miszerint "belenéznék" a barátnőm fejébe, hogy mire gondol, amikor velem van, vagy amikor rólam filózik egyedül. Ti teljes mértékben elfogadjátok a párotokat? :)
2012. jan. 5. 01:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Én nem fogadom el, ha találok jobbat akkor lecserélem. Sajnos ilyen vagyok.
2012. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Első és ha te úgy érzed ő az új a jobb és olyat fog csalódni benne hogy úgy éreznéd hogy vissza szeretnél menni a régihez és az nem fogad vissza akkor mi van foghatsz magadnak egy újat de az nem biztos hogy olyan lesz mint a régi akivel jó volt.
2012. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Első: inkabb vegyél háziállatot. Kapcsolat neked nem való.

A kérdésre válaszolva igen. Keresve sem találhattam volna jobbat és nem is akarok. Másfél éve vagyunk együtt. Ő 23F én 19N.

2012. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 B.B05 ***** válasza:

Szerintem meg ne szidjunk másokat...

Mindenki azt kezd magával, amit akar...

Hogy a kérdésre is válaszoljak, 8 éve vagyok együtt a párommal, általában elégedett vagyok vele, de ez sosem 100% -os.

2012. jan. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy rossz periódus, de most már újra jól vagyunk.

Tehát elégedett vagyok Vele.

2012. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló kivételével mindenkit felpontozok.


Első válaszoló:

Téged azért nem, mert erről az 1 sorról is süt, hogy mennyire önző vagy! Mintha örökké versenyezni akarnál pasiügyben, a tiéd legyen a legnagyobb, legokosabb, leghelyesebb, legvagányabb, leggazdagabb, legviccesebb.... ez csak álom. Te ezek szerint nem voltál szerelmes, és most sem vagy az. Ha cáfolod, akkor magadnak hazudsz, nem nekünk. Egy szerelmes ember elégedett. Egy elégedett ember szerelmes. Te biztos hogy nem vagy a párodba szerelmes, és ha ezt a hozzáállást folytatod, akkor nagyon de nagyon boldogtalan ember leszel. Ez nem szent hegyi beszéd, egyszerűen te egy önző és telhetetlen ember vagy és boldogtalan is.

2012. jan. 5. 02:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem,h megtaláltam az igazit,mindenben pont megfelelő nekem,és imádom,persze ez nem azt jelenti,h nincs viza köztünk,mert azért a véleményünk nem egyezhet mindig,de nekem így tökéletes.:) nem akarom lecserélni soha,és remélem ő is így gondolja :) Vannak hibái,pl. kupis,de ez elenyésző számomra.

20/L

2012. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én két és fél éve vagyok együtt a párommal, és úgy érzem nála jobbat nem is tudnék találni. Maximálisan elégedett vagyok vele, imádom őt! :-)
2012. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elégedett vagyok vele teljesen, már lassan 4 éve együtt vagyunk, együtt is élünk, mégse érzem azt, hogy idegesítene bármilyen szokása, vagy problémám lenne vele. Amit én magam is nehezen hiszek el, gyakran felteszem magamnak a kérdést, hogy vajon tényleg ilyen tökéletes, vagy csak én vagyok elfogult? De minden ismerősöm ezt gondolja róla, szóval talán így is van :))

Nagyon szeretem!

2012. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt, és igen, elégedett vagyok vele minden téren. :) Szerintem jó páros vagyunk, a 3 évből csak 2 hónapot nem laktunk együtt, és egy kezemen meg tudom számolni, hány éjszakát töltöttünk külön. :)
2012. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!