Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Már egy féléve ismerkedtem meg egy lánnyal. Először nem tetszett, de most nagyon bejön nekem, és nem tudom hogy közeledjek hozzá mert nem az egyik "haverja" akarok lenni hanem ennél több.Egyszerűen fogalmam sincs hogyan közeledjek felé mert soha nem voltam nagy nőcsábász.



Előre is kösz a NORMÁLIS válaszokat! :D


2012. jan. 4. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
hívd el sétálni és adj 1 szál virágot vagy csak szimplán közöld vele, hogy te többet akarsz...
2012. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát azt hallottam hogy ez nem mindig jön be :S
2012. jan. 4. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan módszer, ami tutira mindig bejön.
2012. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova!
2012. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem jön be de van annyi módszer még :) nálam bejönne :P
2012. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Darkosz15 ***** válasza:
Csak kérdezd meg, hogy eljönne-e veled randizni... Ha nem, akkor tiszta sor, maradtok barátok, ha igent mond, akkor meg szabad az út... ;)
2012. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek :D
2012. jan. 4. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szimplán kozold vele nem jo otlet csak így semmibol semmi alapon.Ez csak akkor jon be ha már a lány eleve beléd van zúgva.En no vagyok de ha egy barátom (akire még sose gondoltam másképp)randizni hívna mert járni akar velem hát helybol azt mondanám hogy nem.Elobb kornyékezd meg.Derítsd ki vonzodik-e hozzád.Legyél mindig a kozelében.Bámuld néha és hagyd hogy észrevegye.Ulj hozzá kozel,gyakran érintsd meg"véletlenul".Mondjuk a kezét, haját. Helyzettol fuggoen tedd a kezed a térdeére, vállára egy pár pillanatra.Karold át a derekát.Persze el kell találni a megfelelo alkalmat, pillanatot.Ne tunjon úgy mintha tapiznád.Csak taktikusan,turelmesen.Kozben figyeld hogy reagál.Ha nem huzodik el,mosolyog, esetleg viszonozza az érintéseket, keresi a kozelségedet no akkor érdemes rákérdezni.Ezzel a viselkedéssel felébred benne a kisordog hogy aha most akkor akar tolem valamit?Es akkor magátol elkezd gondolkodni hogy mi lenne ha..
2012. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz, kipróbálom :3
2012. jan. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!