Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Lehet "új esélyt" kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet "új esélyt" kérni?

Figyelt kérdés
Ha szakítottatok valakivel, de nem bántott meg, hanem JAVÍTHATÓ dolgokban hibázott, megadnátok az új esélyt?
2012. jan. 2. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
megadom de csak akkor ha kinyal mint micimackó a mézes csuprot
2012. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csicskának még jó leszel neki, de férfinak már soha többet nem fog téged elismerni.
2012. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ember függő..
2012. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem személyeskedni akarok, de ez elég csicskaság...
2012. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kaphatsz új esélyt, de rossz feltételekkel. Kb. mint ahogy az érettségin is kérhetsz másik tételt, de akkor már csak hármast kaphatsz akkor is, ha a felelet tökéletes. Épeszű ember nem megy bele ilyesmibe. Nem is tartanak sokáig az ilyen újraindított kapcsolatok.


A másik lehetőség, hogy nagyon megváltozol, de nem erőnek erejével megváltoztatod magad (ami nevetséges lenne holmi nő kedvéért), hanem pl. meggazdagszol, kineveznek akadémikusnak vagy miniszternek stb. Ekkor hirtelen "észreveszik" az exeid, hogy "előnyödre változtál", vagy azt, hogy "tulajdonképpen mindig is tetszettél nekik, nem is tudják, miért szakítottak veled", és elkezdenek udvarolni neked.

2012. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem megváltoznom kéne, hanem olyannak lenni, amilyen vagyok. Mert nem olyan voltam.
2012. jan. 2. 19:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak jelent valamit, hogy javítható apró hibák miatt is eljutottatok a szakításig.
2012. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mik azok az apró hibák amiken lehet javítani?
2012. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit igazán szeretek, a hibáival együtt szeretem és nem várom el, hogy "kijavítsa" őket, pláne nem szakítok emiatt. Erről szól az igazi szerelem-szeretet ugyanis. Ha téged emiatt dobtak, elárulom, vagy soha nem szerettek igazán vagy éretlen személyiség az illető.
2012. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20.47-es vagyok. Szerintem beszéld meg vele, ha javíthatóak a hibák. Mondhatod azt, hogy hirtelen hév vezérelt és azért döntöttél ilyen durva módon. Szerintem megérti.


Ha szereted, akkor mondd meg neki, és ha beleegyezik nagyon legyél figyelmes vele mert azért nem kis sokkot okozhattál neki. :/ Ha komolyan gondolod, remélem sikerül új esélyt kapnod :)

2012. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!