Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem tudják bevallani, ha hibáztak?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból tudom hogy egy srác a hátam mögött mondott rólam dolgokat (csúnyákat), mire én annyira ideges lettem, hogy küldtem a srácnak sms-t amiben jól leoltottam. Nem válaszolt az sms-re, és később miután találkoztunk, azt mondta h ő nem mondott rólam semmit, azért nem is írt vissza nekem. De, régebben is volt már ilyen és akkor a srác tényleg nem mondott rólam semmit, és akkor rögtön visszahívott, hogy mi ez az egész. A legutóbbi sms-re viszont nem írt ... de tudom hogy mondott rólam csúnyákat.
2008. márc. 30. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vérükben van... tudod, a fiúk tökéletesek, ők semmit rosszat nem csinálnak. Könnyebb tagadni, mint megmondani az igazat. Ezen nem tudsz változtatni, hagy mondja, hogy nem mondott semmit, a lényeg, hogy tudod, hogy igenis mondott.
2008. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az általánosítgatás? Vannak ilyenek, vannak olyanok.
2008. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért álljon már meg a menet!

Mi az, hogy a fiúk nem tudják bevallani, ha hibáztak? Ha CSAK 1 AZAZ EGY NŐT tudunk mutatni, aki szintén nem tudja bevallani, akkor már elbukott ez az általánosítgatás. Meg mi az, hogy a "vérükben van?"

Vannak ilyenek és vannak olyanok. Van aki nem tudja bevallani, ha hibázik, és van aki nem. De ezt NEM A NEME határozza meg!!!

2008. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Féltjük a ,büszkeségünket"
2008. márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert buszkek de nem mindegyik fiu ilyen
2008. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert sosem hibázunk így nincs mit bevallani, ha mégis megtörténik a nő vezetett félre minket, csak olvasd el az első esetet az almafával meg a többiekkel!
2008. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!