Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, el tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, el tudnátok képzelni magatokról, h megtetszik nektek egy kopasz csaj?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány akinek az orvosi kezelés miatt kihullott a haja, de jó alakja és szép arca van, valamint a személyisége is olyan, ami neked tetszik. Tudnál hozzá vonzódni mint nőhöz, úgy hogy nem zavar ez a dolog semmiben? Illetve ha nem ismered, de lenne alkalmad beszélgetni vele (pl egy társaságba keveredtek, szaktársad lesz vagy bármi ilyesmi), megpróbálnád megismerni, vagy legalábbis nem zárkóznál el tőle?
2011. dec. 30. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem maga borotválta a haját, akkor igazából nincs akadálya. De egy darabig mindenképpen furcsállnám.
2011. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze.. Hisz ez egy rajta kívülálló dolog...


Nem hiszem, hogy ez akadály lenne..:)


30/F

2011. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán, de miért nem viselsz akkor parókát?
2011. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

persze,

Egyszer Svédországban voltam egy bulin, ott volt tök rövid hajú csaj. Nekem nagyon tetszett, nagyon bejött. Teljesen nőies volt. Szexi ruha volt rajta, magassarkú, kivolt festve, szóval nagyon oké volt a lány, csak hát a hajavolt kb fél centi. (azt nem tom miért volt ilyen a haja, lehet neki ez tetszett, de lehet betegség is)


Akinek kihullik a haja, annak a punciszőre is kihullik?

2011. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sosem jöttem ki az átlagos lányokkal, de vagy orvosi hiba miatt nincs haja, de elfogadja, vagy szándékosan vágta le, ha lenne rá lehetőség megismerném...
2011. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi problémám nem lenne vele. Abszolút nem zavarna.
2011. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a haj nem egy fontos dolog a többihez képest, ha tetszene valakinek a személyisége, és még elfogadhatóan is nézne ki (te még jól is nézel ki), egyáltalán nem zavarna, inkább örülnék hogy találtam egy ilyen valakit.
2011. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El tudnám képzelni, nem zárkóznék el tőle, csak azért mert nincs haja.
2011. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnos szempillájuk és szemöldökük sincs nekik :( de én simán el tudom képzelni, hogy valakinek tetszik, pl.: egy két skinhead esetleg punk leányzó se rendelkezik túl sok hajjal, mégis szépek :)
2011. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jöhet.
2011. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!