Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem /tettem?

Figyelt kérdés

Tehát.

Van egy lány az egyetemen akivel jóban vagyok. (Van barátja...) Többször találkoztunk, megittunk egy-két sört, sétáltunk. Az első tali után ő javasolta, hogy menjünk még, mert szerinte jó volt... azóta találkoztunk 4-szer. Viszont mostanában nagyon nem ír rám, nem keres (de ha én keresem, akkor ,,jajdearanyosvagyhogyírtál" stb...)... erre a hétre meg volt beszélve egy lehetséges találkozó, mondta, hogy lefixáljuk, de ehhez képesz egy sort sem ír, holott naponta többször is látom face-n. (Én azért is szeretnék vele találkozni, mert készültem neki karácsonyra ajándékkal, és ezt tudja is.) Én úgy gondolom, hogy kerestem már őt elégszer, és ha ő nem ír, akkor én is hagyom annyiban a dolgot... nem akarok fölöslegesen futni utána... vagy lehet, hogy arra vár, hogy én írjak neki? Szerintem ennek kicsi a valószínűsége...

Normális válaszokat kérek! Előre is köszi!


2011. dec. 28. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis mi a francért akarod megdugni más nőjét?
2011. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menni kell előre és sosem szabad megvárni azt, hogy máson múljon olyan dolog, ami akár rajtad is múlhat.

Vedd bele a pakliba azokat a kártyákat is, hogy neki barátja van. Ugyan nem tudom, hogy mióta illetve, hogy milyen kapcsolat van kettejük között..

Szóval szépen keresd .Ha mászkál veled és ott nem görcsöl, hanem aranyos és fossa magától is a szót akkor ennyi. Akkor van gáz, ha elmegy veled, mert miért ne viszont ott totál passzív lesz.

2011. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem írjál neki, én is voltam így, ne azt nézd, hogy hányszor van face-n, az embernek van élete azon kívül is (a jobbaknak) az én szerelmem se írt rám egy ideig soha, én is gondoltam hasonlót aztán kiderült, hogy nem is volt gépnél, le volt téve tálcára stb. csak be volt jelentkezve de nem is ez a lényeg, hanem, hogy amikor akart valamit, akkor keresett, de attól hogy fészen van még lehet elfoglalt stb, ha nem akar tőled semmit, egyszerűen nem fog válaszolni sem, ha ráírsz ez is tapasztalat.
2011. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele. Te is mondtad, hogy van barátja, valószínűleg ez nagymértékben közrejátszik ahhoz, hogy így viselkedik.
2011. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem-

ő kúrni akart egy jót sunyiban,te meg azt hitted barátnő jelöltet találtál.

röviden...elmulyáskodtad.

2011. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23.51-es vagyok még, persze igaz, én is kérdezhetném, hogy mit akarsz te olyantól akinek van barátja, de próbáltam válaszolni, egyébként szerintem sem szép dolog
2011. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Röviden: nem megdugni akarom. Bővebben: én először egy baráti piára hívtam el, főleg azért, mert előtte kb. 1 évig haragban voltunk. Aztán lettek közös érdeklődési pontjaink, beszélgettünk párszor, és most kb. 1 hónapja invitáltam meg ,,végleg ássuk el a csatabárdot" talira. Like I said: ő mondta az első tali után, hogy találkozzunk újra. És az ajándékhoz annyit még: pusztán kedvességből-barátságból akartam neki adni, nem vagyok akkora görény, hogy más nőjét a háta mögött próbáljam fel. Viszont ő akar barátkozni akar, akár mást, nem értem, hogy miért nem tudja ezt közölni...

2011. dec. 28. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátja van! Ne told bele az orrod! Ja és mást se :) !
2011. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!