Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívjam el a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a lányt randira, akivel ritkán szoktunk beszélgetni? (interneten keresztül beszélünk. )

Figyelt kérdés
Van egy helyi lány, akivel elég ritkán beszélünk. Még sosem volt, hogy ő írt volna rám, mindig én írtam neki. Van, mikor jól elbeszélgetünk, és van, mikor csak simán visszaír de nem kérdez, leszar. Szerinted elhívjam randira? Talán eleve úgy kellene feltennem a kérdést, hogy: ,, ... Ha nincs kedved nem kell, de ha nem esne nehezedre, eljönnél velem egy kávéra valahova? Ha elutasítasz megértem, nem kell magyarázkodni." Vagy valahogy máshogy kellene?

2011. dec. 26. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A példa amit írtál az kicsit görcsös volt...hívd el nyugodtan,élőben mindig akad valami téma amiről lehet beszélgetni nem így mint a neten...Én ilyennel próbálkoznék hogy mit csinálsz ekkor?

vagy nincs kedved eljönni valahova?

Ha lazábban csinálod sokkal jobban hangzik mintha ilyen körülmetélten mondod/írod.

2011. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne így! :D Csak egyszerűen, megkérded, hogy meginna-e veled valamit valahol :) Nem kell túlbonyolítani :)
2011. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve elmennie veled kávézni valamikor?! Ne írj semmi olyat, hogy "Ha nincs kedved nem kell" se olyat, hogy "Ha elutasítasz megértem, nem kell magyarázkodni", mert ebből lejön, hogy bizonytalan vagy. Ha elkezd magyarázkodni, akkor írd neki ezeket.


Sok sikert! :)

2011. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Már csak bátorságot kell szereznem valahonnan... (de meglesz)

2011. dec. 26. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe voltam néhány hónapja. Volt, hogy ő csak visszaírt semmi kérdés nélkül passzívan, volt hogy nagyon jól elbeszélgettünk, sőt még olyan is volt, hogy vissza se írt...Egy idő után mégis szó szerint így kérdeztem meg tőle, hogy: lenne kedved jövő héten valamikor találkozni? Akkor pont nem ért rá, de eltoltuk 1 héttel, találkoztunk, az egész délutánt együtt töltöttük, nagyon sokat beszélgettünk, és mindig volt téma...

Mondjuk mi nem jöttünk össze, de teljesen más dolgok miatt:) Nyugodtan kérdezd meg, de ne így ahogy eltervezted. Ja és még valami. A kérdésed akkor tedd fel amikor jól elbeszélgettek, ne akkor amikor úgy érzed, hogy leszar. Ez fontos lehet:)

2011. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!