Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez miért van? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? Van valami közöttünk? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam,és mostanában elég jól kijövünk.sokat beszélgetünk,elkéri a sálam(és nem zavarja ha mások azt mondják neki hogy b.uzis,vagy hogy biztos azért van nála mert együtt vagyunk.)nekem nagyon tetszik,viszont velem beszélget az olyan lányokról,akik bejönnek neki.többször kísért már haza.

nem tudom mit tegyek,ötletek,tippek?


2011. dec. 24. 17:44
 1/6 anonim válasza:
Nekem is így van és volt is. Tőlem is krédezgette h mi elgyedn meg h mit tegyen meg hogy és végül jártunk. Sztem mond el neki h tetszik neked. És kérd meg egy oszt.társad v ismerősöd akár fiút akár lányt h faggassa ki h tetszel-e neki. Sok sikert!
2011. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Szerintem elég valószínű,hogy tetszel neki.

2011. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2011. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó szeirntem elég egyértelmű hogy a kérdező lány :)

szeritnem tetszel neki, és csak féltékennyé akar téged tenni ezzel h nekem mondja el ki jön be neki.

2011. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

14-ek vagyunk.

ja és lány vagyok.

elmondja,hogy kik jönnek be neki.de mindig az ilyen szőke plázacicák.megpróbáltam a legutóbbiról lebeszélni(nem miattam!),mert ismerem a csajt,tudom hogy megcsalná..de nem nagyon akarta elhinni.

2011. dec. 30. 20:25
 6/6 A kérdező kommentje:
és többen is azt hiszik,hogy együtt vagyunk.
2011. dec. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!