Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd elfelejted, az idő megoldja, lépj túl, nincs esély, felejtsd el. Csak én látom úgy, hogyha ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt szakítottak velem napra pontosan, de nagyon hiányzik még a barátom, és annyira szeretem, hogy nem tudok rajta túllépni.Élem az életem, találkozom a barátokkal,de valahogy mindig bennem van ez a borzalmas hiány, amit semmi nem enyhít. Azóta rettenetesen szenvedek, és vissza akarom kapni.Mit tegyek?
2011. dec. 22. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Akik szakítás után barátok maradnak, ott az egyik fél nem volt szerelmes.
2011. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól, hogy találkozom a saját haverjaimmal,barátNŐIMMEL, még nem vagyok a volt barátom barátja.Valamit félreértettél.
2011. dec. 22. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy még a barátod.
2011. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom milyen rossz ez. Szerintem jó idő eltelt azóta,talán kezdj egy új kapcsolatot. Egy másik szerelem tudná ezt csak elfeledtetni. Bár persze sosem fogod elfelejteni,de azért már nem jut majd minden nap eszedbe. És ha beleszeretsz valaki másba akkor majd őrá fogsz koncentrálni. Sajnos más választás nincs,ha ő már nem akarja a kapcsolatot.
2011. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem csak te látod így.Pl én is.Ha kimegyek az utcára csak arra gondolok,hogy hátha találkozunk. De sosem
2011. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!