Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex feszültséglevezető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex feszültséglevezető vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem nagyon jól bevált feszültséglevezetési technika. Pl. a múlt hónapom úgy telt, hogy mindennap azzal mentem dolgozni, hogy lehet, hogy kirúgnak. Tudtuk, hogy lesz létszámleépítés, de nem tudtuk mikor kit rúgnak ki. Nekem ekkor még több kedvem volt szexelni, mint máskor. És másnap teljesen új erővel, feltöltődve mentem dolgozni. Ezzel szemben a barátomnak, ha valami gondja van, munkahelyi, baráti, rokoni, bármi, akkor az első amit nem akar csinálni az a szex. Akkor ezek szerint a férfiaknak nem jó a feszültség levezetésére, csak nekünk nőknek? Vagy miért nem akarják vele oldani a stresszt? Amúgy mindketten harmincasok vagyunk.
2011. dec. 22. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a párommal mindig szexelünk ha idegesek vagyunk.
2011. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
emberfüggő..
2011. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

emberfüggő

Akkor ezek szerint csak sikerült pont olyanokat kifogni, akinek nem vált be? Mert nemcsak ő volt ilyen, hanem az előző partnereim is.

2011. dec. 22. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem inkább csak akkor ha van előjáték,+ a masszázs ill a maszti ami feszültséglevezető
2011. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

12.29

nő vagyok

2011. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

12.29-nek

Nekem a maszti egyáltalán nem vált be. Ha nincs a szexhez valaki más is, akkor semmit sem használ. Ezek szerint csak nem volt szerencsém a választottaimmal.

2011. dec. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!