Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehetne ezt jóvá tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne ezt jóvá tennem, hogy úgy érezzem eleget tettem? Rondán bántam vele, de nem vagyok ilyen!

Figyelt kérdés

Párommal análisan szeretkeztünk tegnap előtt este. Nagyon úgy éreztem semmi kedve hozzá, ez aggasztott engem, hogy miért nem akarja, mert azt mondta akarja na de a lényeg nem is ez... hanem az, hogy közben annyira nyomta, hogy lefosta a péniszem és a lepedőt. miközben csináltuk, kérdeztem tőle, hogy mi a baj, mert semmi nyögést nem adott ki, mire csak annyit felelt, hogy most nem akarok annyira hangos lenni... jó majd nem sokkal később történt a dolog. mire felugrottam és elmondtam mindennek, rondán beszéltem vele, amiért székletes lett a péniszem és a takaró... nagyon szidtam, de nem csak őt hanem magamat is, hogy minek análoztam, mert elment a kedvem tőle végleg, eddig ilyen nem volt még... utána lemosakodtam, a kupi is beidegelt és szátdobáltam a ruhákat köztük az övét is, mire elkezdte pakolni össze, hogy elég volt ő összecuccol és megy nem bírja tovább és nagyon zokogott, sírt... szinte mintha belém hasítottak volna, a szivem megszólalt és nem a farkam irányított, aztán észhez tértem, hogy elveszítem ha így bánok vele... utána nagy nehezen megbékéltünk, hogy nem direkt csinálta ha kell ki is mossa most azonnal, de nem tehet róla stb... én meg szintén elmondtam, hogy nem a szívemre hallgattam hanem a farkamra abban a pillanatban mikor rondán beszéltem vele és elmondtam mindennek... kibékültünk, azóta kitettenm magamért tegnap, de még kéne valamit tenni, persze nem akarok puli kutyává változni, de bármit megtennék érte most, hogy érezze, hogy mennyire fontos és nem érdekel az anál, hisz nem azért szeretem mert megengedi ezt is...


23/F és 19/L


2011. dec. 19. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
LOOL ez mekkora :D:D Hát szereztél nekem 2 perc örömöt meg röhögést :D
2011. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor most már legalább tudod, hogy többek közt miért kerülendő az anális szex.
2011. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó egy barom.
2011. dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!