Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fájt a mellem mint álltalában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájt a mellem mint álltalában szokott amikor meg akar jönni, de elmúlt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor közeleg a menstruációm elötte másfél két héttel elkezd fájni a mellem. És amikor megjön rögtön abbahagyja és nem fáj tána, és most 2 hét után elmúlt és nem jött meg.. Lehet hogy terhes vagyok?
2011. dec. 18. 19:17
 1/8 anonim válasza:
korod?
2011. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16/L
2011. dec. 18. 19:21
 3/8 anonim válasza:
szerintem vizsgáltasd ki magad egy orvossa! Az a biztos.
2011. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon tudom magam ilyenkor utálni amikor ilyen felelőtlen vagyok...Igazából most volta nődokinál mert terhesség gyanuja miatt mentem, azt mondta nem vagyok terhes, utána szexeltünk barátommal.. nem ment belém, de nem védekezünk sosem, végén kiveszi... És most az a baj hogy nem szoktam amugysem számolgatni mikor jön meg ... és nem tudom mennyit késett pontosan . :SSS
2011. dec. 18. 19:28
 5/8 anonim válasza:
Értem, akkor menny el még egyszer nehogy nagyobb baj legyen(pl: mellrák) , mert gondolom 16 évesen nem akarsz anyuka lenni. Máskor szerintem meg használjatok óvszert.
2011. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már volt olyan eset, és aggódtál, mi a büdös f.szért szexeltél megint vele gumi nélkül?

Tudod, addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik.

Ha most nem vagy terhes (de elég esélyes, hogy az vagy), akkor majd következő alkalommal is így csináljátok és előbb-utóbb terhes leszel.

Remélem belegondoltál már milyen érzés lesz odaállni anyád elé 16 évesen, hogy terhes vagy. Meg remélem belegondoltál már, hogy milyen lehet egy abortusz.

Csinálj tesztet.

2011. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ahj:((((((((((
2011. dec. 18. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet!
2011. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!