Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire menne? Távkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire menne? Távkapcsolatba vagyok. Én 14/L ő 16/F.

Figyelt kérdés
150km-re lakik, hétvégén talákozgatunk, nagyon aranyos,kedves fiú, szerintem a bizalom a legfontosabb.... Szerintetek mennyire menne ez a kapcsolat?:) Én nagyon szeretném és bízom benne hogy nem csal meg. Beszélgetünk mindennap telefonon. Facebookon.
2011. dec. 13. 18:48
 1/5 anonim válasza:

Szia :) 16/F vagyok én is :)


Szóval eléggé érdekes de én a távkapcsolatokkal is nagyon meg vagyok elégedve!Szerintem menne a dolog! Én régebben 13 évesen egy 12éves lánnyal távkapcsolatban 2évig megvoltunk...Ti tovább is lehettek csak éppen a lány hazudott nekem és hát ennyi.

2011. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát elég jól megvagyunk, nagyon úgy veszem észre hogy nagyon akarja, meg persze én is.:) Remélem hogy sokáig tart, köszönöm, hogy írtál!:)
2011. dec. 14. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz egy fiúval aki messze lakik tőled. Ez miért kapcsolat?
2012. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18:19-es a kapcsolat lényege a szerelem, és nem az, hogy milyen formában mutatják ezt ki
2012. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem az élő kapcsolat mindig jobban tetszett,és alig vagyok fenn ilyen vackokon, nekem speciel nem menne.

Ti tudjátok.

2012. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!