Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy nálam egy pillanat alatt ellehet pusztítani azt az érzést amit éreztem eddig az illető iránt?

Figyelt kérdés
Sokszor volt,hogy az emberek az érzelmeimmel játszottak,eleinte mindig padlón voltam,napokig,hetekig szomorú voltam egyszóval depis lettem.. A barátom pár napja dobott mert,hogy neki nem működik ez a kapcsolat,várt hogy belém szeret de nem sikerült neki.-.-" 1héten egyszer találkoztunk a suli meg a távolság miatt,pont megakartam vele beszélni,hogy találkozzunk többet erre dobot.. Még az esélyt se adta meg,hogy megpróbáljuk és csak taszított ahogy csak tudott csak letudjon rázni. 1-2apig szarul voltam,vagyis inkább az fájt,hogy nem volt őszinte hozzám és nem szólt időben,hogy mi a helyzet hanem várt a csodára,hogy majd belém szeret.-.-'Meg az fájt,hogy úgy taszított ahogy csak tudott csak,hogy már nehogy személyesen megkelljen a dolgokat beszélni.. Egyszerűen amit kezdtem iránta érezni,egy pillanat alatt szertefoszlott és olyan mintha nem is jártunk volna.. Nem tudom miért van ez,hogy egy pillanat alatt "kiölik belőlem" egy puszta mondattal azt az érzést amit eddig éreztem az illető iránt.. Régebben nem volt ilyen akkor mindig lelkiztem ezen meg pánikoltam,hogy mi lesz. Hogy lehet ez,hogy már nem rendít meg semmi se igazán? Lehet a sok csalódás miatt van ez? Bevallom,néha van úgy,hogy nem érzek,se bánatot,se örömöt csak úgy vagyok és belül üresség van..
2011. dec. 13. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az az érzés, ami ennyire gyorsan elmúlik, sosem volt igazán mély. Ezek a te "szerelmeid" még nagyon messze vannak a valódi szerelemtől, de hát feltételezem tini vagy, ilyenkor ez még ilyen.
2011. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az elsőben is lehet valami, de szerintem "megedződhettél" vagy nem tudom. én is ilyen vagyok, sokan mondják rám, hogy kőszívű! velem is ilyen dolgok történtek, úgyhogy kíváncsi vagyok a válaszra. én is hamar felejtek, ábrándulok ki, de volt egy ember, akit tényleg igazán szerettem és hidd el, hogy őt viszont nagyon nehezen fogod tudni majd elfelejteni! ezért mondtam, hogy lehet valami abban amit az első mond.
2011. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
anno egy lány nagyon tetszett nekem és többet láttam benne mint amilyen. idővel megismertem az igazi valóját és nem tetszett.
2011. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából úgy vagyok az ilyenek után,hogy majd jön jobb.. Hát volt egy fiú akit tényleg szerettem,és 1évig szórakozott az érzéseimmel hát őt nem egyhamar felejtettem el.. De ez már 3éve történt.:)
2011. dec. 13. 13:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak megsértődsz. Kis idő múlva sem kezded sajnálni a dolgot?
2011. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én csak azt sajnálom/sajnáltam,hogy nem akarta a dolgokat megbeszélni,csak az ő érdekét tartotta szem előtt,hogy húzzak el,figyelembe se vette,de azért jó volt,hogy elnéztem neki,hogy füvezik meg stb..


Igazából,kezdetem valamit érezni iránta,de még nem volt "mély" és most,hogy dobott már ez eltűnt,nincs értelme rágódnom ezen már..

2011. dec. 13. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszeri eset volt? Én megértelek, annyira nem volt intenzív és beléd is rúgott..
2011. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi volt egyszeri eset?
2011. dec. 13. 13:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Az írásodból nekem az jön le, hogy általában ilyen vagy.
2011. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Milyen ilyen?:O
2011. dec. 13. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!