Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető ez?

Figyelt kérdés
a bnőmnek van pasija,de a pasi azt mondja h nem járnak hanem csak "összejárnak"de a bnőm viszont úgy gondolja h járnak és ezt többször is elmondta a pasinak de ő mindig ellenszegül....az most mi akkor?
2011. dec. 12. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Konfligtus.
2011. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ellenszegül... :D Hát ez jó.

Elmondom neked, az van, hogy a "barátnődet" (=téged) egy pasi kihasznál, és amíg ő érzelmes szeretkezésre vágyik, a pasi csak fűrészelni akar, érzelmek és mindenféle kötöttség nélkül. És mivel egyiket sem lehet ráerőltetni a pasira, így bizony a lány megszívta.

2011. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"barátnő"=én?

már megbocsáss de nem én vok.

2011. dec. 12. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Oké-oké, elhiszem. :)

Csak olyan hatása volt a kérdésnek, mint amikor a ciki történetet úgy mesélik el, hogy "az egyik haverommal történt".

2011. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D.jah gondoltam h igy fog lejönni ez az egész.én nem vok szégyenlős.ha vmi ciki dolog van akk kiirom.:)
2011. dec. 12. 22:38
 6/10 asdface ***** válasza:

A lány ne keresse a fiút mondjuk 2 hétig és ha nem keresi a fiú a lányt,akkor a fiúnak a lány nélkül kell maradnia,mert nem keresi a lány társaságát,ergó nem érdekli a lány a fiút és ugy a tisztességes sztem,hogy a lány elmondja a fiúnak ,hogy már őt se érdekli. Nincs értelme erőltetni akkor.

Viszont,ha a fiú felkeresi a lányt,akkor a lány örülni fog és egy mélyebb beszélgetést kéne szervezni,hogy mi is legyen.Ezt ugy lehet fokozni,hogy bevontok egy harmadik személyt,aki külső szemlélőként ad egy harmadik szempontot az esetleges döntetlen során.

Remélem segítettem. :D

2011. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 asdface ***** válasza:
Ja és én határozatlanságnak nevezném.
2011. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szexkapcsolatnak
2011. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
asdface:hát igen...már próbálkozott azzal h hagyta a fiút de a fiú mindig jelentkezett.alig telt el egy nap.csak ezután nem tudta h mit csinájon.
2011. dec. 13. 08:40
 10/10 A kérdező kommentje:
csak az van h a fiú eléggé komolytalan..és semmit nem lehet vele.mindent elviccel,nem lehet vele komolyan beszélgetni semmiről se.nagyon gyerekes.am meg 17 éves.
2011. dec. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!