Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el h a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el h a barátom újra rajongjon értem?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején odavolt értem, 7 hónapja járunk Mostanában egyre kevesebbet dicsér, a tettei mutatják h szeret de nekem olyan jól esne ha megint dicsérgetne, és mondaná h szeret. Már szóvá tettem, h mostanában alig mond kedveset, szerinte ez nincs így, de majd figyel. Azóta sem változott semmi. Talán már megszokott maga mellett és nem vagyok újdonság, de azért odafigyelhetne erre nem?

20L-22F


2011. dec. 12. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a tettei mutatják, akkor nincs gond, ez éppen elég, a férfiak általában nem a nagy szavak emberei, ne nyaggasd őt, elég ha érezd a szeretetét.
2011. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, a nagy lángolás szépen elalszik lassan, de ha ügyesek vagytok, abból parázs lesz, és mindig meleget ad :) Bár mi 12 év után is mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek", ezért elhiszem, hogy hiányzik. Csináljatok új dolgokat, amiket még soha, pl. menjetek el bowlingozni ha még nem próbáltátok. Új helyzetek segíthetnek szerintem.
2011. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk együtt a barátommal, elalvás előtt egy puszi és a szeretlek, telefonáláskor "szeretlek, - én is szeretlek" :D és a tettek is bizonyítsák, jól beszélt az egyik válaszoló, a férfiak nem a nagy szavak emberei, ha érzi úgyis kimondja.
2011. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!