Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja találkoztam egy sráccal, aki még aznap elkezdett nekem írogatni facebookon. Ezután minden este rám írt, és tök jól elbeszélgettünk, oltogattuk egymást, stb...És így néha véletlenül összefutottunk, akkor is nagyon jól elvoltunk. És egyik este részegen felhívott, hogy menjek el sétálni. Hát, nagy nehezen igent mondtam, és mikor sétáltunk nagyon jót beszélgettünk, de csókolózás lett a vége. Ezután még volt egy csomó ilyen este, hol józanon, hol részegen. És egyik alkalommal megkérdezte, hogy nem fekszem-e le vele, én mondtam hogy nem, és azóta viszont többször is megkérdezi. Azóta is elhívogat sétálni, még a házukba is áthívott egyszer, meg egy csomó helyre fuvrozik engem, de sétálni viszont csak este hív el, és azt mondta, hogy a találkozásainkat tartsam titokban. És az a helyzet,hogy én már teljesen belezúgtam, de úgyérzem ő nem szeret igazán. Szerintetek? Könyörgöm, ne legyetek bunkók. (Jah, és az is elég nagy baj, hoyg én 14 vagyok, és 7 év köztünk a korkülönbség :S )
2011. dec. 11. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vess végett ennek mielőbb,mielőtt meghúz.14/L
2011. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 évesek gyűlekezete. :D

Drága 14 éves kislány, rohadt gyorsan fejezd ezt be, mert a végén megerőszakol, h*lye lány. Gondolkozzál már, esküszöm rohadtul nincs eszed, normális vagy te? Inkább menjél tanulni és aludj este, mint hogy smárolsz 21 éves kanos pasikkal, ha így folytatod tovább, jól megbasz, talán fel is csinál aztán nézhetsz, a gyerekkel a kezedben, normálatlan. Ne legyünk bunkók, mégis mit gondoltál? Anyád vagy apád, tud erről? Nőj fel, utána csinálj ilyen dolgokat. ahh -.-

2011. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Soha nem bántana, vagy erőszakolna meg, ebben egészen biztos vagyok...de egyszerűen van egyfajta mosolya, amitől egyszerűen olyan boldog vagyok..és elkerülhetetlen, hogy nap mint nap ne fussunk össze...nem tudom, így hogyan verhhetném őt ki a fejemből..:/
2011. dec. 11. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
PEDÓPANDA!
2011. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy olyan biztos benne, hogy sose bántana, nem látsz bele egy másik ember fejébe, nem tudhatod mit tervez, miközben mást mondd... Akkor add neki oda magad, ha annyira nem tudod kiverni a fejedből, aztán majd leszáll rólad, aztán könnyű lesz elfelejteni, de utána nézhetsz, megbánkódhatsz.. Na ez a te dolgod. Tégy amit akarsz..
2011. dec. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!