Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ért meg?

Figyelt kérdés

gimnazista vagyok 11.-es és lassan pályát kell választani,a barátnőm fel is hozta ezt...ő orvosi pályá alá nem akar adni,megkérdezte én mit szeretnék..elég komoly eredményeket értem el boxban,ezért szeretnék ezzel éretségi után foglalkozni...ő felháborodott...hogy ő azt hitte ez csak egy hobby...és azt mondta ez nevetséges,szánalmas...én nem értem ebbe mi szánalom...nem egy gazdag családból származom,meg is mondtam én alám nem tolják a pénzt...erre megsértődött...

szerintetek kinek volt igaza?

17/f


2011. dec. 11. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igazság kérdése.

A barátnőd gyerekesen viselkedett. Ha a barátnőm azt mondaná, hogy adja fel a hobbim, amit szeretek és szabad lehetek tőle, talán még fel is pofoznám. Egy baráti; pár vagy családi kapcsolat azért az, mert elfogadják egymást a felek és nem akarják megváltoztatni egymást, hanem úgy ahogy van megelégszenek egymással, ahogy vannak, mert tökéletes ember nem létezik, pontosabban az ember a hibáival együtt tökéletes

...

2011. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 valaki a tömegből ***** válasza:
Érdekes, de biztosan nagyon jó vagy ebben, mert azt ugye tudod hogy sportból elg nehéz megélni. Én mondjuk seregbe szeretnék belépni és engem sem támogat senki. Szerintem csak féltenek, lehet hogy a barátnőd is félt vagy valami ilyesmi. Hogy kinek volt igaza? Szerintem a barátnődet is meg kellene ahlgatni hogy eldöntsem. De ha tényleg jó vagy abban amit csinálsz akkor szerintem nem add fel az álmaid.
2011. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem igazán foglalkoznék vele, ha a párom megsértődne ilyesmin... Ő baja. Neki is van egy célja, meg nekem is. A kettőnek miért kéne egyformának lennie...? Vagy nem is értem...
2011. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én megértem valamilyen szinten. Lehet, hogy főleg azért nem tetszik neki a döntésed, mert a box elég veszélyes sport, biztosan félt téged. Meg azért szerintem sem ártana, hogyha tanulnál még valamit, ha a boxot olyan komolyan szeretnéd csinálni akkor is jó ha értesz máshoz is.
2011. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mit hordtok itt össze vissza! Akkor is közölje a csaj normálisan!!! Ezek a mai lányok már télleg azt hiszik, hogy a s@ggükön rántották ki a fiúkat, de komolyan...


A normális lány, ha aggódik a másikért, akkor azt nem "szánalmas vagy" stb alázással mutatja ki, hanem megfogja a kezed, hogy féltelek!


Nekem is volt ilyen bnőm, ha pénzes családból jön, csak egy buborékot lát, azt hiszi az a világ, és mindenki abban él...


Szépen beszéld meg vele, de sanszos, hogy még jobban neked esik... én bnőm ugyanezt csinálta... utána már bunkó voltam vele... ha neked esik, nem látja be, hogy agresszíven viselkedik, jobban jársz, ha időúben szakítasz! De szépen, ne sértsd meg... mert utána vissza üt! csak egy jótanács :)

2011. dec. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!