Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik barátomba, de el kéne felejtenem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy fiú. Én lány vagyok. Minden nap több órát beszélünk, de kezdem úgy érezni, hogy többet érzek iránta szimpla barátságnál. Ez azért nem jó mert még nyáron megbeszéltük, hogy csak barátok maradunk. Nem akarom ezzel az egésszel tönkretenni a barátságunkat. Biztos vagyok benne, hogy ő nem érez irántam többet, mert randizgat egy lánnyal és mivel mindent elmond nagyon úgy érzem, hogy kezd belezúgni. Nagyon hamar el kéne felejtenem. Mit tanácsoltok? Mit tegyek?

Lány: 18 Fiú: 19 éves


2011. dec. 11. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

én is pont így érzek. ez inkább féltékenység, biztos már egy ideje nem volt senkid én is úgy érzem, hogy kezdek beleszeretni, bár az bonyolultabb.. :) mindegy.

keress magadnak valami csics*ka felejtőt. :) ez a legjobb módszer. kcisit akadj le a srácról.

2011. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkodtam. Lehet, hogy ez is benne van a dologban...
2011. dec. 11. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetben és ez tényleg féltékenység inkább... idegesített az h más lánnyal is közelebbi kapcsolatba került de igazából így utólag rájöttem h nem voltam belezúgva
2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!