Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nekem nagyon tetszik. /? /

Figyelt kérdés

...és én is tetszem neki. tudja és már montam is neki, ö is nekem. csak mostanában olyan keveset látom, kezdeményezni meg nem mer. én már megtettem az elsö lépést szerintem (én mondtam el elöször hogy tetszik nekem) és hát nem tudom hogy hogyan tovább. szerencsére egy környéken lakunk, az apja a szomszédom. kérlek agyatok tippeket vagy tanácsokat hogy mit tudnék tenni.

.

/német a srác/


2011. dec. 10. 21:54
 1/2 anonim válasza:
hát a 13 éven aluliaknak még nem kell pasizni.főleg hogy nem tudsz írni -.- agyatok xD az nekünk van.neked nincs
2011. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kovács János 88 válasza:

Szia!


Hát szerintem is fiatalok vagytok ezért ebben a korban nem tudom, hogyan is működik mindez.

Amit tudok, mert látom és tapasztalom a környezetemben és idegenektől is ezt hallom. Ha egy fiú nem kezdeményez egy lánynál annak két oka van, vagy nem jön be neki a csaj, vagy nem mer kezdeményezni ergo nem elég "férfi".

Ha a lány kezdeményez, akkor ha a srácnak mondjuk nem jön be, de amúgy a csaj "megér egyet" akkor csak egyet-kettőt fog megérni. Ha viszont nem mer kezdeményezni, akkor ezen ugyan átlendülhetsz úgy, hogy most Te teszed meg az első lépést, de ha már ebben nem volt kezdeményező, nem volt magabiztos, nem volt vezető, nem volt férfi, akkor a továbbiakban is csak ez lesz, hogy Neked kell majd lépéseket tenned és ez... mindegy nem tudom megfogalmazni röviden egyszóval ez idősebb korban úgy működik, hogy ha a férfi nem kezdeményez, akkor a lánynak akármilyen szomorú is ennyi volt és nem több. Tudom szomorú de minden más esetben csak csalódás a vége így vagy úgy. Persze biztos vannak kivételek, de én ezt látom magam körül a nő ismerőseimmel történni.

Remélem segítettem.

Azért ne keseredj el! Lépj Te, ha nem is jön össze vagy rossz sül ki belőle, tudom hülye vigasz, de tanulsz belőle... úgyis mindenki a saját bőrén kell tapasztaljon. Amúgy meg mi van, ha tévedek és neked pont összejön?!

2011. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!