Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Mit érezhet ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit érezhet ez a lány?

Figyelt kérdés

aki egy időben kiszemelt 1 fiút, a fiú kezdeményezett, alakulgattak a dolgok, de 1x egyik nap a lány üzenetben közli hogy nem volt tisztában az érzéseivel hogy mit érez ezért barátságra hajlott.

pár hónapig csönd nem is találkoztak, egy nap egy rendezvényen összefutnak és többször érzi a fiú hogy a lány nem mer ránézni, de van mikor ránéz "sunyiban", vagy mikor a fiú középpontban volt 1 kisebb társaságban és mondott valami vicces választ a kérdésre (amit más kérdezett), mindenki nevet és a fiú hirtelen a lányra néz a lány nem is tudom milyen tekintettel, de mintha gondolna arra hogy milyen lenne most ha nem utasítottam volna vissza .. és lassan lefele néz ..

a fiú elköszön mindenkitöl kimegy az ajtón vissza néz mielött becsukja de a lány nem figyelte már, mást csinált mint amig a fiú benn volt.


Mit jelentenek ezek az apróságok? vagy összességében?

A fiú én vagyok.

Tizenévesek.


2011. dec. 10. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megbánta volna,hogy elutasított,egyértelműen keresne.

Sajnálom,de ez a hajó elúszott...

2011. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kérdés...a legegyszerűbb az lenne ha megint felvennéd vele a kapcsolatot, mert az is lehet, hogy beképzeled magadnak az egészet.
2011. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kínosan érzi magát, amiért szenvedsz miatta.
2011. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én igazából azt érzem/látom a szemében mikor egymásra nézünk, hogy még mindig kétségek között van de még mindig nem mer belemenni komolyabba ..
2011. dec. 10. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!