Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a csajok, ha a pasijuk verset ír nekik? :D

Figyelt kérdés

Szoktam verseket írni, van, hogy iskolai ünnepségekre is.

A barátnőmnek még sosem készült, ezért azon gondolkodok, hogy Karácsonyra meglepem eggyel.

Szerintetek ez jó ötlet vagy nem szeretik a lányok az ennyire nyálas dolgokat? :D

17F


2011. dec. 10. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szép dolog a versírás:) Mindig is értékeltem az ilyesmit...főleg akkor ha valaki tényleg szívhez szóló szerelmes verseket ír.


De mondok egy hátrányt: nektek tetszene ha minden alkalomra (szülinap, névnap, évforduló, nőnap, valentin nap) csak egy verset kapnátok a párotoktól? És mellé SOHA SEMMIT?


Mert én két év alatt semmit nem kaptam tőle...csak verseket. Én rengeteg mindent adtam neki, mert imádtam őt.

Szerintem ez egy idő után nem normális dolog...két éves évforduló én gravíroztatok gyönyörű ékszert, ő meg ad egy verset...hát köszi...

2011. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper, köszönöm a válaszokat! :)

Nem csak verset adok neki, vannak bizonyos dolgok, amiknek tudom, hogy nagyon örülne, azokat még megkapja mellé. :D

2011. dec. 10. 21:07
 13/14 anonim ***** válasza:
16:37 Hát neked én se írnék verset :)
2011. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bitch please. Inkább egy Merci kulcsát kérem.
2013. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!