Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különböző keresetű párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző keresetű párok hogyan oldják meg a nyaralást?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal és eddig nem tudtunk elmenni külföldre nyaralni, mert nem keresek annyit, hogy finanszírozni tudjam a kinti nyaralásomat, így mindig belföldön nyaralunk. Ezt sem ő, sem én nem annyira szeretjük, mindketten szeretnénk már elmenni nyaralni.

Folyton veszekszik velem, hogy miért nem teszek félre, mert hát ő simán ki tudná fizetni az övét és én miért nem?

Nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, csak egyszerűen nincs annyi fizetésem, hogy a külföldi nyaralást megengedhessem magamnak.


Ti hogy vagytok ezzel?

22F


2011. dec. 9. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát a normális pároknál közös kassza van.
2011. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
mond meg a zsugori párodnak, hogy az ő megtakarításából adjon bele ha nem tetszik
2011. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Közös kasszán vagyunk.
2011. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Külön kasszán vagyunk.

Az nem jó, hogy adjon bele, hogy nézne már ki, hogy a párom pénzén élősködök férfiként? Elsüllyednék szégyenemben...

2011. dec. 9. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
elsüllyednél ugyanmár... hol van az megírva hogy kinek kell többet keresnie. Aki többet kap annak támogatnia kell azt aki kevesebbet kap. A csajod zsugori, önző.
2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor nincs egyenjogúság mi csak amikor "nem ütünk meg nőt"
2011. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2-es és 5-ös: nem zsugori és önző a párom, csak külön van a kassza, mindenki fizet a saját költségét, csak a rezsi a fele-fele.
2011. dec. 9. 19:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Csináljátok azt, hogy idén/jövőre nem mentek nyaralni, tedd el azt a pénzt és majd következő évben elmentek. Mi is csak 2-3 évente megyünk csak nyaralni.
2011. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen kapcsolatban vagyok, csak én vagyok a nő

a páromnak mindenre telik, nekem semmire szinte


mi 3 év alatt nem nyaraltunk még sehol


ő meg költeni nem akar nyaralásra.


mi így oldottuk meg.

2011. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes (8, 9) válaszokat
2011. dec. 9. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!