Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek "rossz fiú" aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek "rossz fiú" aki bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés
Sok lánytól azt hallom hogy nekik a rossz fiúk jönnek be, hogy értik ezt vagy mit szeretnek a "rossz fiúkban" hogy lehetek én is ilyen? Hogy kell viselkednem hogy ilyen legyek?
2011. dec. 9. 16:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. de nem azt kérdeztem hogy legyek-e vagy nem hanem hogy hogyan lehetek hogy kell ahhoz viselkednem vagy mi számít a lányoknak "rossz fiúnak"?
2011. dec. 9. 18:33
 12/27 anonim ***** válasza:

Ezt az idézetet ha 50x nem láttam még itt akkor egyszer sem.

Amúgy olyan szánalmasak vagytok itt néhányan :D

2011. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek. Te soha az életbe nem leszel az! Már az irományodból látszik! Nem fogod fel? Max jól beégsz vagy megvernek! Ennyit tudok mondani. Ha meg nem tudsz magadtól rájönni akkor meg még hülye is vagy mint a s*gg
2011. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igen? És te ilyen kemény gyerek vagy? Kíváncsi lennék rád de komolyan hogy melyikünk futna el hamarabb.
2011. dec. 9. 20:07
 15/27 anonim ***** válasza:
nagyon nagy ember itt mindenki. még rossz fiú akarsz lenni ez vicces. figyelj ha egy lánynál eljátszod azt hogy rossz fiú vagy eleinte hinni is fog neked talán... de aztán majd jól beégsz. mondok egy példát. "én tudok szerezni kocsit 15000 mondjuk legyen opel kadett azt úgyis szeretik a hantások. jó ez megy egy darabig. utána mi lesz? jajj tényleg tudsz nekem kellene egy. na hoppá. ilyenkor mit csinálsz? nézel az interneten ott lehet van ennyiért bár kétlem. de ha van is akkor 2 hét múlva szétesik és még jobban lenéznek. de pl ha mondogatod ne szórakozzál azzal a fiúval mert megvereted így meg úgy. ezzel is ugyanez fog menni. vagy te vered meg vagy téged vernek össze. egy lánynak kell mutatni is valamit. majd jól kiröhög. nem tudom miért hiszik azt az emberek majd ha rossz fiú leszek és változtatok a viselkedésemen akkor tele leszek csajjal vagy legalább 1 lesz. stb, nem tudom miért kell vagánykodni. meg ha el is kezdenéd tudod a rossz fiúk nem mondanak el semmit a nőknek. mert nem fogyatékosak. tudod a nők pletykásak.
2011. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
és ismét egy okoskodó kommentelő, mit nem lehet azon érteni hogy NEM EZ VOLT A KÉRDÉS?
2011. dec. 9. 21:33
 17/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem értem, hogy miért oltogatnak Téged. Az tény, hogy a "rosszfiúság"-ot nem lehet azt csak úgy eltanulni. Ehhez kell egy lelki beállítottság, egy kisugárzás. De ha mindenáron ez kell, azért én adok tanácsot.A "Végzős buli" című filmet nézd meg, azon belül is Jesse karakterét. Ezen kívül hordj fekete cuccot, ha jól áll, egy kicsit növeszd meg a hajad, lövess piercinget. Fontos a magabiztosság, és hogy megközelíthetetlennek tűnj.

Remélem, segítettem.


(De NEM ezen fog múlni, hogy kellesz majd valakinek, vagy sem. Mindenesetre sok sikert kívánok! : )

2011. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen végre egy értelmes ember aki érti a kérdést.
2011. dec. 10. 14:12
 19/27 anonim ***** válasza:

Lőjj piercinget növeszd meg a hajad - érdekes . a "rosszfiúság" nem a külsőn múlik :)

Ezt jegyezd meg.

2011. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

Beszélj csúnyán (káromkodj)

Cigizz

Bulizz

Légy laza

Szrd le a lányt

Menősködj

2011. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!