Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy nem?

Figyelt kérdés

Találkozgatok most egy csajjal,akivel régebbről ismerjük egymást, de van pasija. Egyenlőre nem tudom, mit akar(hat), az első tali után ő forszírozta, hogy találkozzunk még(azóta még kétszer találkoztunk, mindig úgy,hogy én mondtam neki, hogy megyek ide-oda, és ha akar,jöhet.) A kérdés az, hogy keressem most én őt, vagy várjam meg,amíg ő keres engem? Normális válaszokat kérek.

Előre is köszi :)


2011. dec. 9. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha van pasija, akkor 2 lehetőség:

1. Megvárod amíg ő keres, de akkor is megbeszéled vele, hogy ha komoly kapcsolatot szeretne, akkor a pasiját hagyja ott.

2. Te keresed meg őt, de akkor is ugyan ez a szitu.

Ne csessz szét egy párkapcsolatot.

Ha őt megcsalja, lehet, hogy később veled is ezt teszi. És képzel magad a pasija helyében. Én sem szeretném, ha a barátnőm megcsalna. első dolgom lenne megkeresni és levadászni mind a kettőt. Te is pasiból vagy legyen benned annyi tisztelet a férfitársad iránt, hogy nem ugrod meg a nőjét amíg vele van

2011. dec. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, őrlődöm is emiatt:S:S
2011. dec. 9. 01:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen elhiszem. Én is voltam ilyen helyzetben de még nehezítette, hogy a csaj a haverom exe volt és még hajtott rá és ezért hagytam is. De ha érdeklődik irántad, akkor valószínűleg hiányzik valami a kapcsolatából, vagy már nem olyan jó neki, ezért szerintem van esélyed. Hajrá
2011. dec. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, annyit elmondott (magától, és én nem is firtattam utána se), hogy nyáron már egyszer szakítottak... de igazából nem tom, mostanában mindig én keresem őt, ő sose ír rám... viszont amikor mondom, hogy megyek valahova, és jön-e ő is, rögtön igent mond... Ez miért lehet?
2011. dec. 9. 01:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mág mindig az első vagyok :) Hát ez egyértelműen az érdeklődés jele. És ha tényleg szakítottak, és ennyire érdeklődik irántad, akkor nyilván ő is tapasztalja, hogy a "felmelegített leves" szituáció hosszú távon nem jó és itt jössz a képbe te! Szerintem próbálkozz nála, de én tényleg csak azt tudom javasolni, hogy addig, amíg vele együtt van, ne feküdj le vele. Ha komoly kapcsolatot akarsz tőle, akkor te is megbánnád egy idő után és azért mégiscsak te sem szeretnéd, hogy megcsaljon a párod. Biztos a mostani pasijának is szarabb lenne sokkal, mint ha szakítanának és utána.
2011. dec. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van :) Egyenlőre megpróbálom fenntartani a jelenlegi helyzetet.

Köszönöm a tanácsokat !:)

2011. dec. 9. 01:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Remélem segítettem így hajnalok hajnalán fáradtan, kómásan :D
2011. dec. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!