Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van az ex-emmel?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a bnőm 4 év után. A probléma az, h próbálok vele attól még barátkozni, beszélgetni normálisan. De mindig furán viselkedik. Megkérdeztem, h miért ilyen, ha velem beszélget, erre azt mondta, hogy túl gyors tempóban haladunk. Azt mondtam, h érthetőbben válaszoljon, erre azt mondta, hogy olyan, mintha ráakaszkodnék.


A szakításunk után azt mondta, h a barátom akar maradni, de így hogy??? Mi a baja???


2011. dec. 8. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 3.5 év után vagyok hasonló helyzetben.

azt MONDTA, hogy maradjatok barátok. azt GONDOLTA ne beszéljetek többé.


23F

2011. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok az exemmel. 3 éve szakítottunk, 2 év járás után. Mondtam neki, hogy maradjunk barátok, ő is beleegyezett. De valahogy nem tudok vele mái napig sem barátkozni, mindog úgy érzem, hogy talán mág szeret, és ez nekem kellemetlen érzés, miatta is, miattam is. Ám te összejönnél az exeddel újra?
2011. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig olyan érzésem van, hogy vissza akar hódítani, ezért is kellemetlen.Pedig lehet nem is gondol olyesmire, mondjuk azóta nincs barátnője.
2011. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A becsületet 1szer lehet elkúrni ,ő ezt megtette, úgyhogy nem jönnék össze vele, de a barátja szeretnék lenni.
2011. dec. 9. 00:09
 5/8 anonim ***** válasza:
miért? egy barátság nem a bizalmon alapul?...
2011. dec. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de igen igazad van. Csak az a baj, hogy hiába okozott fájdalmat, én nem haragszom rá és szeretném vele tartani a kapcsolatot, figyelni rá, vigyázni rá.

Bár lehet, hogy ez csak a szeretetem utóhatása, ami majd enyhül

2011. dec. 9. 00:54
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is exem erőltette a legyünk barátok dolgot, de nem rögtön szakítás után, hanem 1 évvel utána keresett meg. mondtam, h ok. voltunk itt-ott, de tényleg barátilag, sosem adtam jelzést, tudta, hogy van barátom is. aztán szép lassan kezdett lekoptatni. úgy voltam vele, h oké, akkor nem kell barátoknak lennünk, de mondd meg, mi a bajod. szépen lassan kinyögte, h megint/még mindig szerelmes belém... pedig anno ő szakított velem. azóta nem erőltetem a dolgot. 21, L
2011. dec. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyetértek 12-09 00:09
2011. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!