Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha arra a kérdésre, hogy te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra a kérdésre, hogy te mással el tudod képzelni az életed, igen a válasz, akkor az szakítóok?

Figyelt kérdés

annyi problémánk van a párommal, mindig a szakítás merül fel megoldásnak.

a sok sok megbeszélhetetlen probléma közben felmerült bennem ez a kérdés, megkérdeztem tőle.


csak azt nem tudom, hova tegyem majd a választ.


2011. dec. 8. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
emberfüggő hogy ki hogy tudja lereagálni ezt a választ. én képtelen lennék vele maradni. :/
2011. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azt sem tudom, hogy ez most olyan kérdés, hogy persze, senki nem hal bele ha vége és új életet kezd mindenki mással, tehát elképzelhető, tehát jóformán csak hazudni lehet nemleges válasz esetén.

vagy hogy lehet ezt egyáltalán pozitívan lereagálni?

2011. dec. 8. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:

NEM!


Mindenkinek több potenciális párja van! Máskülönben az emberiség kihalt volna! Logikus h egy másfajta de lényegében hasonló társ mellet is boldogan tudnánk élni!


A felindulás amiről beszélsz az féltékenység és ez jogosságának el nem ismerése miatti sértődöttség!

2011. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"A felindulás amiről beszélsz az féltékenység és ez jogosságának el nem ismerése miatti sértődöttség!"


vagy az, hogy bizonytalanságban érzem magam, tekintve, hogy mindig a szakítás szélén állunk.


28 n

2011. dec. 8. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem nem, én is el tudtam volna mással is képzelni az életet, mégis 4 végi jártam vkivel, de ha már ennyi a problémátok akkor sztem nincs jövőtök, de nem egy ilyen bugyuta kérdés a döntőérv 20L
2011. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Keress olyat akivel el tudod képzelni a közös jövőt. 28 évesen, már a végleges partnert kellene keresni. Eddig élvezted az életet(remélhetőleg ) cserélgetted a partnereket innen már más szempontoknak kellene dominálni. Férfi a következő 15 évre, gyerek, stb.

15 év után meg majd meglátod mi lesz :)

Új család stb.

2011. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a párom családot akar velem

csak összeférhetetlennek tűnünk, tekintve, hogy mindig szabályozni akar.

amit az elején nem is bántam, csakhogy úgy néz ki, ennek soha nincs vége.


ezért nem akarok szakítani, mert családcentrikus és bónuszként helyes férfi, amilyet találni szinte lehetetlen - próbáltam keresni. ő volt az egyetlen potenciális jelölt anno, amikor kb 50 pasival volt már randim társkeresőkről.


amúgy lereagálta a kérdést, hogy mégcsak nem is akarja mással elképzelni, velem tervezi a jövőt, sok felkiáltójellel :)

de a végére odabiggyesztette, hogy csak ebben, meg abban változzam :(

2011. dec. 8. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:
nem jó "szabályozós" pasival együtt lenni hosszútávon, ha te szabad akaratú, erős egyéniségű, jellemes nő vagy.
2011. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
majd kiokoskodom valahogy a saját céljaim elérését a szabályozások között.
2011. dec. 8. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!