Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenekről ti már beszéltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenekről ti már beszéltetek a barátnőtökkel? 17/f

Figyelt kérdés
Hogy mit csináltok majd a nyáron .Egy hónaposak leszünk és csak ugy felhoznám a témát.Vagy ez még korai?Így a jövőbe tervezni?Meg még nem volt nálunk soha itthon.Majd ide is el kéne hoznom...ezt is felkéne hozni.
2011. dec. 7. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb vidd haza, mutasd be a szüleidnek és utána jöhet a nyári programterv.
2011. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen kb 3-4csókolódzás után is felmerülhet ilyen,mert kivánod az illetőt ha nem is olyanok az érzelmek még...valamilyen szinten korai de meglehet beszélni bár nem minden párra jellemző :)
2011. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ilyen korban még a lányok félnek az elkötelezettségektől és még nagyon komoly kapcsolatot sem akarnak, így nagyon vigyázz az ilyen témákkal :S
2011. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mikor lehet (egy hónap után?), hazavinni?
2011. dec. 7. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Miután komolyra fordult a dolog (randizgatás után úgy egy hónap), az után a legelső alkalommal hazahoztam és bemutattam a családnak. Ha jól emlékszem ez úgy másfél hét után volt. Rá másnapra pedig én voltam a soron és én mentem hozzájuk mutatóba. Persze mindkét család tudta, hogy van valaki, akivel találkozik a gyerek, legalább hamar megtudták, ki is az :D.


Aztán rá 4 hónapra augusztus 20 volt, és a két család(szülők, testvérek) is megismerkedtek egymással egy bográcsozás alkalmával. Azóta is volt több ilyen két családos esemény, ott még nem tartunk, hogy együtt is karácsonyozzon a két család, az ünnep úgy néz ki, hogy szenteste mindkettőnk a saját családjával, 25-én én megyek az ő családjával rokonokhoz, 26-án meg ő jön velünk. Így mindenki van otthon is, a másiknál is, nincs gond :D.


A témát felhozhatod, hogy mit szeretne csinálni a nyáron, egyfajta játék is. De akkor neked legyen ötleted, hogy mit szeretnél. Mert ha ő azt mondja, hogy "még nem gondolkoztam rajta. Te mit szeretnél?" és azt mondod, "nekem sincs tervem", akkor a beszélgetés kb itt véget is ért :D.


Magatokhoz meg egyszerűen elhívod, ennyi. Nem kell körbeírni, megkérdezed, mit csinál délután, vagy másnap, vagy azon a napon, amikor be szeretnéd mutatni a szüleidnek, és elhívod. Nagyon nem kell neki mondani, hogy szülőknek akarod bemutatni, ez elvileg egyértelmű lesz a számára. Otthon azért szólj, hogy majd jönnétek, hogy mindenki otthon legyen. Nem kell a díszvacsora, elég ha otthon van mindenki, mert elég kellemetlen, amikor csak többedjére tudja megismerni az egész családot...

2011. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!