Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor milyenek is azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyenek is azok a "rossz fiúk"?

Figyelt kérdés

milyen értelemben szeretitek lányok a rossz fiúkat mert én szentül meg voltam győzödve hogy ilyenre értitek mint amit ebbe a kérdésbe le írt a srác : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



vagy arra értitek hogy rossz fiú hogy megcsal titeket ,ez kell nektek hogy megcsaljonak vagy mire értitek hogy rossz fiú?


2011. dec. 6. 20:48
 1/8 szamóca.. ***** válasza:
olyanok, akik nem esnek térdre előttem. akinek nincs feltétlen szüksége nőre, aki elég magabiztos ahhoz, hogy ő köszönjön el a telefonban / ő szakítsa meg a beszélgetést.
2011. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az kell nekem, hogy megcsaljanak... -.-

A rossz fiút fogalmát összekeverik a rendes férfiéval.

Volt a sulinkban egy srác, mindenki mondta, hogy na őt mindenki azért bírja, mert rosszfiú.

A srác kitűnő tanuló volt, tisztelettudó, határozott megjelenésű, sportos, sármos, mindig bókolt a lányoknak, tudta mit mondjon, bárkit elbűvölt, de tényleg, olyan igazi fenegyerek, aki szemtelen, de még az is vonzó volt. Konkrétan szerintem az iskola lányainak háromnegyede imádta. :D

A kérdésben szereplő srác, vagy a megcsalós számomra elítélendő, mert csak azt mutatja, hogy ostoba, sötét, gyökér az illető.


Amúgy ha úgy vesszük, barátom is "rossz fiú", olyan beszólogatós, haverok előtt arcoskodok, hogy asszony így meg úgy, aztán majd én megnevelem stb, ha meg otthon vagyunk ágyba hozza a reggelit, három fajta kajából, amelyikhez több kedvem van, vagy lemegy este tízkor a boltba szotyiért, ha filmezünk és szívesen ennék szotyit. :D

Szóval a lányoknak nem a tajparaszt k.öcsögök kellenek, hanem az ilyen "szemtelen" rosszfiúk, vagy nem tudom, hogy fogalmazzam.

20L

2011. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 .Daniel. ***** válasza:
Szemesnek áll a világ.
2011. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a megcsalást szeretik a lányok az ilyenekben, és nem is a bunkóságot. Egyszerűen csak aki ilyen bunkó, nemtörődöm az általában magabiztosnak is tűnik, pedig szerintem pont a bunkóságával próbálja kompenzálni a hiányosságait, de mindegy. Ez a sugárzó határozottság, magabiztosság az, ami a legtöbb "rosszfiúban" megvan, és a rendes, kedves "jófiúkban" pedig nincs. Lehet, hogy némely tinilánykának tényleg még kiszámíthatatlanság meg pezsgés kell, és azért akar egy tahó gyökeret, mert "menő" meg nem hétköznapi, de egy épeszű nőt egyáltalán nem a bunkóság meg megcsalás fog meg egy ilyen pasiban.


Mondom ezt egy visszahúzódó, csendes, zárkózott férfiként.

2011. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyszájú, van humora, általában a középpontban van, magabiztos, benne van minden f*szságban, amolyan "vezéregyéniség"
2011. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
+ még hozzátenném hogy ettől függetlenül ápolt, művelt, van életcélja, nem egy tapló igénytelen k*csög... ahogy elnézem sok pasi összekeveri azokat a "rosszfiúkat", akiket a lányok általában bírnak a suttyó utcagyerekkel, akinek nincs jobb dolga minthogy mindig bandázzon valahol, üvöltözzön meg köpködjön meg mittomén:D
2011. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A rossz fiúkat a szemükről is fel lehet ismerni. Van bennük vmi huncut csillogás. Ahogy rád néznek, szinte látod, hogy mikről fantáziálnak :D Nem a parasztok kellenek, akiknek kilóg a kapanyél a szájukból...

Ahogy előttem is írták egy kis kötözködés, beszólogatás sosem árt még akkor sem, ha nem a haverok előtt akar villogni. Ugyanakkor érezzük azt, hogy bármire képes lenne értünk. Én ezt értem rossz fiú alatt :D

19/L

2011. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez a füvezik és kést ránt dolog nem rosszfiú, csak szimplán elmebeteg.

igen, a bűnözőkre ált. ráfogják, de nálam csak az ilyen "irányítok egy multit, és ha az a logikus akkor megöletek embereket" dolog a pozitív bűnöző...az ilyen "megszúrlak mer' csúnyán néztél" fazonok meg számomra szimplán csak primitívek...

de asszem én nem tartozom ezzel az átlagba, szóval ez csak iránymutató, a legtöbb lány rajtam kívül az 1. fajta "rosszfiúkat" sem tolerálja..

22/L

2012. jan. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!