Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen volt barátotok?

Figyelt kérdés
13 vagyok és az osztályba mindenki jár valakivel, de nekem még nincs barátom. De nincs is olyan fiú aki tetszene, sokan kérdezik, hogy miért nincs barátom. Mit csinálja? Kérdetem meg egy barátomtól hogy járjunk-e?
2011. dec. 6. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne járjál 13 évesen szerintem.Nem érdemes,elhiheted nekem:)))
2011. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
10 évesen volt barátom 11 évesen vele veszítettem el.Most 13 vagyok azóta folyamatosan kefélget.Már volt azóta 2 abortuszom is.
2011. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és a szüleid mit szóltak?
2011. dec. 6. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

19.22

Ennél kicsit kreatívabbnak kell lenned, ha FuckYeahGYIK-re akarsz kerülni.


Egyébként pedig ilyen fiatalon ne akarj járni csak azért, mert hülye gyerekek bombáznak az idióta kérdéseikkel.

2011. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17 voltam, mikor először volt barátom. szarul éreztem magam, mert körülöttem sok mindenkinek már volt (de voltak, akiknek nem). de mellette azt éreztem, hogy pont elég érett vagyok egy kapcsolatra, és ha korábban mentem volna bele, nem lettem volna olyan érett. szal ezt tekintve nem bántam meg. 13 évesen meg az a jó, ha nem jársz senkivel. ennyi idpsen még csak nem is tini vagy, hanem gyerek. élvezd ki a gyerekkort, mert azt sosem adhatja vissza senki. nézd meg a sok kiélt 18 éves k.urvát, aki 12 éves kora óta pasizik, kefélget, mind kiég, mire 18 lesz, és olyan infantilisen viselkedik, mint egy 12 éves. mert pont az maradt ki neki. mindennek megvan a maga ideje. és hidd el, mikor 16-17 leszel, a fiúk kapkodni fognak érted, mert nem élted ki magad és természetes vagy. :)
2011. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi igazad van :)
2011. dec. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!