Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni? Piszkosul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Piszkosul szeretném őt vissza.

Figyelt kérdés

Vissza szeretném szerezni a volt barátomat. Tudom, hogy "csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve" , de nem izgat. Nagyon szerelmes volt belém 1 éve ilyenkor, de már háromnegyed éve nem vagyunk együtt. Nagyon szeretném őt visszakapni. Nincs azóta barátnője, egyszer felvetettem neki, hogy mi lenne,ha újrakezdenénk, de nem akarta, mert félt volna, hogy újra ez lenne. Nem akarok nyomulni, de azt szeretném, ha újra belém szeretne. Pl. ha sokszor látom őt, akkor lehet valami újra?

Adhatnátok tippeket, mivel dobogtathatnám meg újra a szívét. 16 évesek vagyunk, és azóta nincs barátnője.

(tudom, mit rontotam el, szeretném jóvá tenni):)


2011. nov. 30. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá, felvillantod a bociszemeket, mélyen a szemében nézel, enyhén csorduló könnycseppel őszintén bevallod neki, hogy nagyon hiányzik és kell neked.

Máshogy nem nagyon fog menni...



21F

2011. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zöld pacsi az elsőnek!


34f

2011. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!