Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm és barátom? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm és barátom? Hogyan egyeztessem össze?

Figyelt kérdés
A barátnőmet nem szeretném hanyagolni egy fiú miatt. Viszont eléggé féltékeny rám úgymond (neki nincs senkije). És nem szeretném, ha azt hinné, elhanyagolom. De nem tudok mit csinálni, nem élhetek pasi nélkül, azért, mert ő ilyen... :( De féltem a barátságunkat. Remélem érthető... 16l
2011. nov. 29. 20:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint, úgy értem, hogy ha mondjuk az amúgy is kevés időt felezném, rosszul esne neki. Ő ilyen, ezzel nem tudok mit csinálni, nem is akarom, így a barátnőm, így szeretem, de nem élhetek emiatt egyedül... És ha baja lenne, nem szólna. De én tudom, ha baja van, viszont nem mondja el, mi az, 'mert nem teszi tönkre a boldogságom'... :( Mit tudok tenni...?
2011. nov. 29. 20:37
 2/14 anonim ***** válasza:

Beszélj vele ezekről,ennyit tehetsz.

És lehet jót tenne,ha szerveznétek egy négyes randit..

(te,barátod,barátod haverja és a barátnőd) Persze ez csak egy tipp. :)

Vagy,néha (nem túl sűrűn azért!!),találkozhatnátok hármasban.

Lehet,megkedvelnék egymást és a csaj se lenne annyira féltékeny.Örülne a boldogságodnak.

2011. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sziszke19 válasza:

Szia!

Ahhoz,hogy erre az igen bonyolult kérdésre ésszerű választ kapj feltennék néhány kérdést?


Egy helyen jártok iskolába vagy dolgoztok a barátnőddel?

Egy városban éltek "mindhárman"?

Sok a közös hobbitok neked és a barátnődnek illetve neked és a pasidnak?

2011. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Épp ez a baj, hogy nem szeretne barátnőm találkozni hármasban.


Mindhárman máshová járunk.

Egy városban élünk,

Barátnőmmel minden hobbink közös, barátommal is sok van.


Nem hinném, hogy benne lenne kettős randiban. Nem olyan, de egy próbát megér. : ) Köszönöm a válaszokat, Kedves utolsó, írnál még?

2011. nov. 29. 21:33
 5/14 Decoy ***** válasza:

beszéld meg barátnőddel

4-es randi amit fölöttem is írtak

meg próbáld úgy csinálni a programjaidat hogy pasiddal is legyél meg barátnőddel

3-ban is lehettek

de barátnődtől nem szép dolog a féltékenység inkább örülne hogy barátnőjének van pasija és boldog vele

nem te tehetsz róla hogy neki nincs (még) senkije

2011. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ő sajnos ilyen... És én ettől kicsit rosszul érzem magam. Ő örül annak, ha boldog vagyok, de pont ez az, hogy ezért nem akar ő is velünk lenni, mert zavarna... mondja ezt ő, de persze én tudom, hogy csak feleslegesnek érezné magát és elhanyagoltnak. De már nem tudok több időt szakítani, már szinte nem is vagyok itthon. És tanuljak, a többi barátommal is legyek, a párommal és barátnőmmel is... Már nem tudok annyi felé szakadni, hogy senkivel ne kelljen kicsit kevesebb időt töltenem. Próbáltam beszélni vele. De hiába mondja, hogy nem haragudna, tudom, hogy rosszul esik neki, ha nem vele vagyok. Próbálom az időmet beosztani köztük -és mások közt-, de elég nehéz. Nem szeretném megbántani egyikőjüket sem.
2011. nov. 29. 21:41
 7/14 Sziszke19 válasza:

Szia!


Azokat a hobbikat amik közösek mindhármatokban csinálhatjátok együtt azonban előtte egyeztess mindkét személlyel,hogy sértődés harag ne legyen.

Ha már vannak közös szabadidős tevékenységek akkor van közös pont a két ember között ott már nagy baj nem lehet.

A közös randit épp azért nem ajánlom mert talán a lány úgy érezheti,hogy leakarod rázni és ezért akarsz neki is párt találni.

Illetve mond meg a barátnődnek,hogy (ha tényleg ő legjobb barátnőd)mindig ő lesz az aki a csalódásokban és az örömben osztozni fog veled.

És még egy tanács neked:egy igazi barátnőd lehet aki mindig támasz,de a pasik cserélődhetnek az életben.Becsüld meg őt és ezt mond is el neki.

2011. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Decoy ***** válasza:

idegesítő helyzet

nekem is ez volt

csak van amikor választanod kell és mind2 rossz lehet

vagy pasid vagy barátnőd

de barátnődnek el kell fogadnia hogy ezentúl kevesebbet lesztek együtt de a 3-ban elmenni valahova valamit csinálni sztem még mindig jó ötlet

én is szoktam úgy barátnőmmel és haverommal vagy barátnőm b.nőjével

csak akkor kicsit jobb sztem amikor még nem olyan friss a kapcsolatotok és nem akarjátok minden pillanatban lesmárolni egymást hanem arra az időre megelégszetek 1-2 puszival öleléssel meg fogjátok egymás kezét

2011. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem ő nagyon fontos, sokkal jobban, mint bárki más. Ő a családom... Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 29. 22:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez szép.

Akkor egyet tehetsz: őszintén beszélj vele ezekről,és mondd meg,hogy boldog vagy a sráccal,de őt se akarod elveszíteni,ő a családod !

hátha jobb lesz ..

2011. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!