Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ez a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, a srác pedig 19. Nagyon szeretem, Ő is engem, de azt mondta, hogy zavarja. Nyilván nem tudom meggyőzni, csak érdekelne a véleményetek.
2011. nov. 29. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19 évesen nem zavart volna.
2011. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Gondolom pasik válaszát várod, de azért én is leírom. Szerintem nincs gond a korkülönbséggel, az viszont felmerülhet, hogy "nem gondol téged eléggé érettnek" magához képest. Ezt ne vedd bántásnak.Én nem egy 19-20 éves fiúval jártam 16 évesen, lehet, hogy csak kifogást keresett :(

25/N

2011. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj én 17 évesen jöttem össze egy akkor 22 éves lánnyal. Senkit sem zavart a korkülönbség.

Köztetek csak 3 év van, nem akkora nagy különbség az. Másokkal meg ne törődjetek, akik ellenzik.

2011. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezted miért zavarja? Enegem nem zavarna.
2011. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Engem nem is zavar, ezt Ő is nagyon jól tudja. Csak mivel neki már "nagyobbak" az elvárásai egy lánytól, ezért gondolom rám még kislányként tekint...
2011. nov. 29. 18:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom 19 évesen nekem már nem kellettek a kislányos,hisztizős,fárasztó 16 évesek,a 17 évesek között is ritkán találtam hozzám valót,érettebb személyiséget,főleg 18-19 évesek között keresgéltem,nem általánosítok,de sztem egy 16 éves még nagyon éretlen gyerek,főleg ha a srác 19 évesen már fősulis vagy egyetemista,de nyilván ha már összejöttetek,akkor érettebb lány lehetsz,és ha zavarja akkor nem szeret,és ez egy ki fogás,vagy most jött rá,hogy nem illetek össze,ezer oka lehet,hogy ilyet mond,de az biztos,nem lesz hosszútávú a dolog,és hogy nehogy lefeküdj vele! 23F ui: én csak tudom férfi vagyok,én ilyet ugyan nem csináltam de pár haverom igen,nem is egyszer
2011. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ó hát a szex a gondXD Elvárásai vannak:)
2011. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15 vagyok, a barátom 19. Lassan egy éve vagyunk együtt. Őt nem zavarja...
2011. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm meg 17 évesen 25 éves pasival van. jah, és már 2 éve együtt vannak. :DD
2011. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
ha szeretne, nem zavarná...
2011. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!